Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Jó animék? 14 éves lány...

Jó animék? 14 éves lány vagyok. A barátnő nagy anime fan és nagyon szeretné, hogy én is nézzek animéket de nem találok semmi jót.

Figyelt kérdés
Valami olyan lenne jó ami nem ilyen romantikus meg nyálas és lehetőleg magyar szinkronnal. Tudnátok segíteni

2017. dec. 16. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Fullmetal Alchemist: Testvériség

Soul Eater (Lélekfalók)

2017. dec. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát milyen érdekel? Pld filmekből milyeneket szeretsz? Túl sok magyar szinkronosat ne várj amúgy... A legjobbak mind feliratosak. (Ami nem is baj)
2017. dec. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Trevor. ***** válasza:
42%

Shoujo animéket keress, egy top 10-es listát mondjuk, abban biztos akad valami, ami érdekel. Pl. [link]


Vagy ha inkább akciót akarsz, mintsem romantikát, akkor shounen.


Ajánlanám a Nanát, de elég komoly témájú és nem hiszem, hogy ennyi idősen megértenéd rendesen. Ja és inkább japán szinkron+felirat, egyrészt kevés is a magyar, másrészt ami van, azt is egyszerűen rossz hallgatni, nekem egyedül a Death Note tetszett magyarul.

2017. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kurosaki Naruto ***** válasza:

Bleach(nem annyira romantikus)

Hajime no gal (nagyon jó romantikus és még nekem is be jön pedig én csak shounen-t szoktam nézni) jó szórakozást

2017. dec. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!