Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » El tudnátok mondani a számotok...

El tudnátok mondani a számotokra legszomorúbb anime eseményeket?

Figyelt kérdés
Számomra és talán mindenkinek az első az a FMA Brotherhood- ból amikr a kislányt és a kutyáját kimérává vltoztatja az apja. A második az a Parasyte-ból Kana halála (Nekem Kana sokkal szimpatikusabb volt min a főszereplő csaja és reméltem, hogy vele fog összejönni, de aztán mégse.... ) A harmadik az a Code Geass-ból Euphimia halála. Ez volt az én top hármam. A többiből csak említeni tudok: Az AOT-ból Eren és Mikasa anyjának halála, a Clannad After Story-ból Nagisa majd a lányuk halála (persze tudjátok...), a Steins;Gate-ből Mayuri halála, a Nanatsu no Taizai-ból Ban tündér barátnőjének a halála. Nekem most így hirtelen ezek jutottak az eszembe, de kíváncsi vagyok másokéra!

2017. dec. 25. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

4. A jó és "epic" harc az, amelyik a követhetetlenségig cakkosra van cseszve SFX-szel és lehetőleg egész városokat rombolnak le közben, ahelyett, hogy taktikus, jó koreográfiája, fényképezése és személyes tétje volna. (Fate sorozatok és battle shounenek általában)


3. Hogy mióta ciki a SAO, minden, ami nem SAO, de ugyanaz az alapja, ki van kiáltva jónak vagy fut a "SAO done right" címke alatt függetlenül attól, hogy még mindig, vagy épp ugyanannyira szar. (King's Avatar, Danmachi, Grimgar, Overlord)


2. Hogy az anime érettségét (nem gyerekeknek valóságát) bizonyítani elég, ha kiválogatjuk a legostobább, de cserébe öncélúan véres sorozatokat. (Tokyo Ghoul, Deadman Wonderland, Akame ga Kill, Elfen Lied, Shingeki no Kyojin)


1. Ahhoz, hogy valami jó dráma/tragédia legyen elég, ha kedves és cuki karakterekkel rossz dolgok történnek. Nem kellenek jól megírt karakterek és kapcsolatok és annak jól ütemezett fejlődése. (Charlotte, Clannnad, Kanon, Plastic Memories, Shigatsu wa Kimi no Uso).


Számomra ezek a legszomorúbb anime események.

2017. dec. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trevor. ***** válasza:

FMA:B-ból amikor eltemetik Hughest és a lánya megkérdezi az anyját, hogy miért temetik be földdel aput és Clannad AS-ból amit írtál. Ezen kívül még az Angel Beats vége, amikor Otonashi minden barátja eltűnik és Kanade után kiált. A Nanában, amikor Takumi miatt Nobu és Hachi nem jöhetnek össze. Ez film, de ideírom: 5 Centimeters per Second. A vége, hogy Takaki és Akari nem találkoznak többé.


Akad még pár, ami szomorú akar lenni, de egyszerűen túl hatásvadász. Ilyen az AOT elején Eren anyjának halála, Anotherben a liftes rész vagy az Elfen Liedben a 11 karú Diclonius (nem jut eszembe a neve) amikor felrobban az apja karjaiban.


Illetve nem kell senkinek meghalnia ahhoz, hogy egy esemény szomorú legyen. Elég, ha a néző együtt tud érezni azzal a szereplővel, aki átéli a fájdalmat, legyen az szerelmi bánat, egy fontos személy elvesztése vagy bármi más.

2017. dec. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is a FMA:B jeleneteket mondanám, plusz nem csak az anime egyes eseményei, hanem az alaptörténete is szomorú és tragikus.

Egyébként nekem személy szerint tetszett a Your lie in April, mert szerintem az ilyen Angel Beats!-szel meg AnoHanával még mindig fel tudja törölni a padlót :')

2017. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Naruto: Sasuke sztorija. Egyedül kellett neki felnőni a gyűlöletével, ami csak nőtt benne napról napra egy olyan ember iránt, aki... nem spoilerezek.
2017. dec. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam írni, mint a #4, de spoilerezve :D
2017. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hotarubi no Mori e

Nem akarok spoilerezni, elég csak annyi, hogy a végét végigbőgtem :D

Gintama - Okita Mitsuba résznél

Clannad After Story mint neked

Anohana - a legvége

Shelter

Egy 6 perces kis történet, mégis könnyedén megríkat :)

Hunter × Hunter 2011 - SPOILER Meruem és Komugi halála

2017. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!