Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Létezik realisztikus shonen...

Létezik realisztikus shonen ai anime? Esetleg manga (

Figyelt kérdés
Amiket én ismerek abban vagy MINDENKI meleg vagy már erősen áthajlik yaoiba. Lehet olyat találni valahol az internet eldugott berkeiben ami egy párról szól és a hétköznapjaikról/peoblémáikról? 15/L

2017. dec. 28. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Doukyuusei, bár csak a filmet láttam belőle, de teljesen normális bl-hez képest. (Sajnos nem mozgok otthonosan a témában, úgyhogy többet nem tudok segíteni :( )
2017. dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért rajongok a Blue Sky Complexért (manga). Két tök átlagos srácról szól, mindkettő a csendesebb típus. Az egyiknek előzőleg barátnője is volt, és jól megzavarodik az első meleg csókjától. Van még benne egy meleg srác, mint mellékszereplő, de az ő beállítottsága egyelőre nem
2017. dec. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na, szép volt! Azt se tudom hirtelen, mit akartam írni...


De a mellékszereplőnk beállítottsága nem kap akkora hangsúlyt, ő azért kell, hogy kicsit terelgesse az ukénkat.


Helyes, csendes kis manga, jelenleg is fut.


Mint mindenhová, ide ide is bepötyögöm Ogeretsu Tanaka nevét x) Én nagyon szeretem, nagyon szépek a rajzai, jók a történetei, szerethetőek a karakterei, érzelmes is, de nem esik át a ló túlsó oldalára. Nekem a Lonely to Organdy a kedvencem tőle.



Hirtelen más nem jut eszembe, de majd ha géphez jutok megpróbálok még keresgélni párat! xD

2017. dec. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek 😊
2017. dec. 30. 00:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ott van még az Otouto no Otto, ami ugyan nem shounen ai, de az egyik főszereplője egy meleg férfi

a sztori egyik jó tulajdonsága pont az, hogy nem állít valótlant, és mindkét oldal(hetero/lgbt) nehézségeit megpróbálja bemutatni~

2017. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!