Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A One-Punch Man c. Animében a...

A One-Punch Man c. Animében a kis zöld hajú csaj Tornádó milyen idős?

Figyelt kérdés

2018. jan. 4. 01:18
 1/4 Mojjo ***** válasza:
89%
Tatsumaki az igazi neve, a Tornado of terror a hős neve. 28 éves.
2018. jan. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld kéz 😀
2018. jan. 4. 03:16
 3/4 anonim ***** válasza:
#Mojjo rád aztán nem számítottam az anime szekcióban, elmúltál 30, végigittad az ország összes jó borát, folyton ott vagy a természettudományok kategóriában, és nem hogy animét nézel, de még a mellékszereplők wiki oldalának is utánanéolvasol!
2018. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mojjo ***** válasza:

@3: Ezen kívül a komolyzenei és hangszerekkel/zeneelmélettel kapcsolatos kérdéseknél találkozhatsz ég velem - ami azt illeti, talán ott a leggyakrabban :)


Amúgy régebben viszonylag sok animét néztem, mostanra már csak pár shounen maradt alkalmi agyzsibbasztónak. Illetve nem, anime csak egyetlen egy, a Dragon Ball Super - ami sajnos annyira nem szuper, de ha már kb 20 évvel ezelőtt a Dragon Ball ismertetett meg az animék világával, azt a heti 23 percet megéri még mindig nekem.


A Dragon Ballon kívül most már csak a One Punch Man van, amit követek, de az animéjébe csak belenéztem futólag, amúgy csak a mangát olvasom. Meg a webcomicot. Ezen túl, amíg volt, a Fairy Tailt olvastam mangában. És ennyi, az utóbbi jópár évben más animét/mangát nem néztem. Néha felötlik bennem, hogy bele kellene kezdeni valami mélyebb, komolyabb animébe ismét, de aztán soha nem jutok el a megvalósításig. Túl sok minden van az életemben párhuzamosan.


(Btw Tatsumaki azért annyira nagyon nem tekinthető mellékszereplőnek szerintem. Nem egy Saitama/Genos/King jelentőségű figura, de azért csak-csak eléggé központi.)

2018. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!