Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki leírná, hogy a Naruto-b...

Valaki leírná, hogy a Naruto-ban az akatsuki tagok melyik évad hányadik részében halnak meg?

Figyelt kérdés
naruto, akatsuki, anime, hidan, kisame, pein, konan, itachi, deidara, kakuzu, obito, tobi, madara, uchiha

2018. jan. 7. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Evaaad??? Pontos részt nem tudok mondani. Sasori olyan 40 50 körül. Hidan es kakuzu olyan 90 100. Pain 200 kb obito/Tobi pontosan a 472 reszben hal meg. Madara nem akatsuki tag , de ő atvaltozott kaguyava szóval kb olyan 480 lehet. Tobbit igazan nem tudom. Itachi is olyan 200 felé. Zetsu kaguyaval hal meg ugyhogy nagyon a vege felé. Kisame akkor amikor naruto már kyuubi modban van úgyhogy olyan 300 felé.SRY de a pontos részeket nem tudom ,csak igy kb
2018. jan. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sasori 21. rész

Hidan 78. rész

Kakuzu 89. rész

Itachi 139. rész

Deidara 124. rész

Pain(Nagato) 168. rész

Konan 252. rész

Kisame 251. rész

Obito(Tobi) 471. rész

Zetsut nem tudom, remélem hasznos volt

2022. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen nagyon pontos leírás én is köszönöm!! Amúgy zetsu nem hal meg
2022. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát Fekete zetsu hal meg, de Zetsuból több milliárd volt, szóval nincs kizárva hogy még pár darab létezik :D (a borutot nem néztem végig, nem is fogom)
2022. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!