Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ilyen animéket sorolni?

Tudnátok ilyen animéket sorolni?

Figyelt kérdés

Olyan animékre gondolok amelyekben a főszeplőnek van valamilyen rejtet erej.

Pl. Bleachben Ichigonak a lidérc erő

Narutoban Narutonak a kurama

HighschoolDxDben a a fiunak a sárkány

Legend of the Legendary Heroesban azok a különleges szemek stb.



2018. jan. 9. 14:38
 1/8 anonim válasza:

Ao no exorcist

Attack on titan

Charlotte

2018. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezeket már láttam dea zért köszi :)
2018. jan. 9. 15:11
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan animékre gondolog amelyekben a főszereplöből akkor tör ki belöle az erö amikor veszélyben van, vagy valaki akit szeret és meg akarja védeni.
2018. jan. 9. 15:18
 4/8 A kérdező kommentje:

Visszagondolva ilyenek még:

Seisen Cerberus

Maou-sama!

Nanatsu no Taizai is, ebben a animében a démoni ereje volt a Meliodasnak amit eltitkolt

2018. jan. 9. 15:40
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Tengen Toppa Gurren Lagann

Katekyo Hitman Reborn

2018. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ergo Proxy
2018. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Re:ZERO -Kara Hajimeru Isekai Seikatsu-

[link]

Itt a srác képessége az, hogy ha meghal, akkor egy korábbi időponttól újra tudja kezdeni, mintha egy mentés töltene be. Ezen kívül semmi extrát nem tud, de ettől függetlenül nagyon izgalmas anime. A képességéről rajta kívül senki nem tud, mert nem beszélhet róla.


Kaze no Stigma

[link]

Őszintén szólva már nem nagyon emlékszem, hogy ez miről szól, de azt tudom, hogy nekem nagyon tetszett, szóval egy próbát megér. :D


Zetman

[link]

Ezt az animét talán a Prototype játékokhoz tudnám egy kicsit hasonlítani. Ezen kívül csak annyit tudok mondani, hogy jó és érdekes anime. (Bocsi, ezt is régen láttam! :P )


Shinrei Tantei Yakumo

[link]

Itt a srácnak az egyik szeme képes látni a szellemeket, vagy valami ilyesmi. :D Szerintem ezt is érdemes megnézni.


Boku dake ga Inai Machi

[link]

Itt a srác arra képes, hogy vissza tud menni az időben(pontosabban átveszi az irányítást a gyerekkori énje fölött, és a jövőbeli emlékeit felhasználva képes változtatni a múlton.

2018. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszok!! :DD
2018. jan. 11. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!