Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a címe ennek az animének?

Mi a címe ennek az animének?

Figyelt kérdés
[link]

2018. jan. 11. 11:35
1 2
 1/12 Trevor. ***** válasza:
96%

Kommentekbe látom lusta vagy beleolvasni...

Gost in the Shell

2018. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam elolvasni a kommenteket,de azért kösz.
2018. jan. 11. 11:51
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Inkább kiírod gyakorira, minthogy lejjebb görgess és kb. 5 másodperc alatt kíszúrd az anime címét? F***ck logic
2018. jan. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen,mert nem szoktam olvasni. Meg gondolom mindig olyanokat írnak,hogy "Jaj,de cuki" "Nagyon zsír,osszátok meg" stb.

Szóval igen,inkább feltettem ide a kérdést,mert nem érdekelnek a hülye jutyúbos kommentek.

2018. jan. 11. 17:22
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Szóval várod a sült galambot és inkább bevállalod a lebäszást a lustaságod miatt. A videók 99.9%-ának ott vannak a kommentek között a jelenetek forrásai vagy a felhasznált zenék, ha magában a videóban nincsenek.
2018. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Szép megfogalmazása annak, hogy extra eletképtelen vagy. Jár a taps, csak gratulálni tudok.
2018. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha annyit látsz a ghost in the shellben hogy "cuki" ne nézd meg, mert némi ész, meg logika is szükségeltetik a felfogásához. A film verzió jócskán lebutított volt az animéhez képest.
2018. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Most nézem.. a videó végén kiírták az anime címét. Te nyilván leragadtál a cicinél. Hát barátom, ha emiatt érdekelt csak, nagyot fogsz csalódni.
2018. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem is kell sokszor kommenteket olvasni, hanem a videó alatt leírást meglesni, mert gyakorta oda is kiírják, hogy mi micsoda.
2018. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Szóval várod a sült galambot és inkább bevállalod a lebäszást a lustaságod miatt. A videók 99.9%-ának ott vannak a kommentek között a jelenetek forrásai vagy a felhasznált zenék, ha magában a videóban nincsenek."


Leírtam már,de leírom újra. Nem szoktam elolvasni a youtubeos kommenteket,mert a legtöbb ilyen kommenttel csak fikázni szoktak,meg oda nem illő dolgokat írnak.



"Szép megfogalmazása annak, hogy extra eletképtelen vagy. Jár a taps, csak gratulálni tudok."


Engem nevezel "extra életképtelennek",ehhez képest te vagy az,aki egy anonim oldalon vezeti le a frusztráltságát és még írni se tud. Fogadd elismerésem.;)


"Ha annyit látsz a ghost in the shellben hogy "cuki" ne nézd meg, mert némi ész, meg logika is szükségeltetik a felfogásához. A film verzió jócskán lebutított volt az animéhez képest."


Én azt nem mondtam,hogy "cuki",valamit félreértettél. Egyébként sem a filmet,sem az animét nem láttam még.


"Most nézem.. a videó végén kiírták az anime címét. Te nyilván leragadtál a cicinél. Hát barátom, ha emiatt érdekelt csak, nagyot fogsz csalódni."


Na kezdődik... Tényleg kiírták a végén,most visszanéztem,de nem ragadtam le a cicinél,pusztán nem néztem végig.

Gondolom,azért mert más videóknál se láttam még kiírva. És nem,nem emiatt érdekelt,egyébként is szeretem az animéket,a fanservice mellékes dolog.



"Nem is kell sokszor kommenteket olvasni, hanem a videó alatt leírást meglesni, mert gyakorta oda is kiírják, hogy mi micsoda."


Tudom,hogy kiírják általában,de nem volt megjelenítve a forrás.

2018. jan. 11. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!