Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Black Clover-t érdemes...

A Black Clover-t érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 18. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

https://www.youtube.com/watch?v=LKt3NwcZZGg

Szerintem ez a videó mindent elmond :D

2018. jan. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Nagyon nem.
2018. jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Egy sablonos, klisés fo$ az egész.
2018. jan. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 nutella123 ***** válasza:
36%
Az elején jól indul, sokat várnál tőle erre egyre rosszabb lesz. Szerintem nem érdemes belekezdeni sem, mert aztán csak várod, hogy történjen valami érdekes.
2018. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gokuimre válasza:
100%
szerintem érdemes megnézni nekem bejött az anime nagyon is . szerintem jo kis anime lehet még belöle . ha ugy nézed minden féle anime volt már itt arra gondolok például mint varázslók ürbeli lények lovagok kalozok meg minden féle korbol voltak már harcosok. ebbe az animében varázslás van de igyis edeti történet és ha igy nézed ahhoz képes nem rosz egyre jobb részek lesznek egyre izgalmasabb a történet pána a mostaniak királyak megér egy probát :)
2019. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sad3 válasza:
2020. aug. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A Balck Clover egy nagyon jó anime! Bár igaz az első pár része az animének borzalmas volt. Imádtam az összes szereplőt. Nagyon jól kidolgoztak minden karaktert. A cselekmény fordulatos nekem nagyon tetszett. Eggyik kedvenc animém. Amúgy Asta hamar fel hagy azzal az ordibálós szokásával.

Igazából Reject mindent elmond a videójában. (Előző válaszoló elküldte).

Ott ő is mondja, hogy a sorozat igazán a 90. résztől lesz igazán jó. Nekem addig is tetszett de utána monthatni új szintre lépett a sorozat.


(Tudom régi kérdés de azért leírtam)

2020. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Egész jó maga az anime, illetve a történet.


A baj az, hogy pocsék a magyar fordítás.

Én jelenleg a hatvanegyedik résznél tartok, de olyan pocsék a magyar felirat, hogy nem tudom megéri folytatni-e..

(Az elején jó a fordítás, 55+ résznél kezdődnek komolyabb bajok)


Aztán a sorozat csak 170 részes, ergó olyan befejezetlen, mint pl a Fairy Tail.


Én személy szerint nem szeretem a mangát, jobb videó(k)ban nézni/olvasni a dolgokat, de a Black Clover manga elv. Még mindig fut.

2021. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézni, nekem egyik kedvenc animém jó története van és a karakterek története is rohadt jó én minden részét imádtam az elejétől kezdve.
2021. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!