Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kinek mi a kedvenc anime-e?

Kinek mi a kedvenc anime-e?

Figyelt kérdés

Miért szereti?

Rövid jellemzés?

Hány éves vagy? Mióta nézed? Hányadik résznél?



2018. jan. 23. 07:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudom klisés, de dragon ball, full metal panic, Nana
2018. jan. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, 30/f
2018. jan. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
56%

Code geass

Imádom az egészet. Egy alternatív jövőben járunk politika taktika

Az egész igényessége kidolgozás

Már végignéztem

2018. jan. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Death note. Sosem tudja az ember eldönteni, hogy szurkoljon e lightnak vagy nem :D 23 N
2018. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

animéje*


Az abszolút kedvenc nekem örökre a Fullmetal Alchemist Brotherhood marad, mindegy, hány másik animét néztem meg utána. Eddig kilencszer láttam (nem vagyok függő, á, dehogy). Első alkalommal talán 14 voltam.

17/L

2018. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a Fullmetal Alchemist: Brotherood. Szerintem ez az animék animéje, "Az" anime, amit mindenkinek látnia kell.

Imádom benne az alapsztorit, a drámát, a humort, a karaktereket, azt hogy mindenkinek megvannak a saját érthető okai, hogy mit miért tesz.

Szerettem, hogy egyetlen unalmas rész sem volt benne.

Szeretem, ahogy az egész meg van rajzolva, mert a karakterek és a világ is szuperül néznek ki.

Szeretem, hogy fontos szerepet játszik benne az alkímia, egy (számomra) kellemes, középkori hangulatot idézve elő.

Szeretem, hogy sok más művel ellentétben ez olyan anime, amiben egyszerűen minden annyira érdekes és emlékezetes, hogy órákig lehet róla beszélni bárkivel.

Végső soron pedig a vége miatt szeretem, mert általában nem tetszenek a "hálivúdi heppiend"-ek, de ennek a befejezését még én is tökéletesnek találtam.

Én eddig "csak" háromszor láttam (legelőször 14 évesen), plusz kétszer a simát, de azt azért hozzá kell tennem, hogy néhány darabot leszámítva soha nem szoktam újranézni semmit se :D


16/L

2018. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Nekem az Ergo Proxy.

Egzisztenciális kérdésekkel foglalkozik az anime.

Nagyon erős a hangulata, aki fogékony rá, hamar be tudja szippantani a világa.

27F

2018. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Charlotte és Aoharu x Kikanjuu

Mindkettő teljesen másról szól de nagyon jók szerintem nezd meg de ha a története kell akkor itt van

[link] (Charlotte)


[link] (Aoharu x Kikanjuu)


14/L és már végignéztem mindkettőt

2018. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Cseviiiiiiiiiiiiii válasza:

Higurashi no naku koro ni

Sok ember szerint ez a legvéresebb és legbetegebb anime, ami szerintem igaz, pedig kerestem azért elég sokat. Emellett van története, nagyon jól felépített anime, bár az első évad kuszának tűnhet.

14/L

2018. febr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!