Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem hosszú sorozato...

Tudnátok nekem hosszú sorozatokat/animéket ajánlani?

Figyelt kérdés
Itthon leszek vagy 8 hónapig még és szeretném magam valamivel lekötni. Bármilyen műfajú sorozat/anime jöhet. Ha lehet azt is írjátok le egy pár sorban hogy miről szól. Előre is köszönöm.14/f

#sorozat #film #anime #iskola #ajánlás #szabadidőlekötés
2018. febr. 3. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Animék:

One Piece - kalózok, szuper-erő, a rajzolása az elején még elég vacak, de idővel javul

Fairy Tail- varázslócéh, harcolós

Code Geass - 2x25 rész, kötelező

To Love Ru (motto, darkness) - Ecchi

Shokugeki no Soma - nézz meg két részt és meglátod neked való e


Sorozatok:

Vikings - értelemszerűen vikingekről szól

Trónok Harca - ha még nem láttad volna

Sherlock - Sherlock Holmes modern változatban

The Magicians - most megy a 3. évada, harry potter-narnia hibrid felnőtteknek

2018. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 timiandi válasza:
23%

Animék:

Naruto+Naruto Shippuden

Bleach


Sorozatok:

Hát... a doramák ( koreai sorozatok ) részenként 1 órásak. Van pár olyan, ami több, mint 100 részes, ha rákeresel biztos találsz.


Ha kell még, akkor írj nyugodtan!

2018. febr. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Anime: Hunter x Hunter, 148 részes.
2018. febr. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Shugo chara

A többit már leírtak de én ajánlom meg a Bleach-et nagyon jó röviden arrol szól hogy egy fiú meg akarja védeni az embereket és emiatt meg kell halnia na jó szerintem ezt nagyon rosszul mondtam el tessék itt van ez: [link]

A Shugo chara az szerintem nem fiuknak való de tessék az is itt van

[link]

És még ezen kívül a Shokugeki no Soma-t ajánlom

[link]

2018. febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Dragon Ball, Dragon Ball Z, Dragon Ball z Super,(Anime)- Több száz részes. Gonosz idegenektől mentik meg a világot. Sok a harc.


Yugioh Duel monsters, Yugioh 5ds,(Anime)- Játszanak a világ sorsáért.


Smallville(sorozat)-Superman történetét meséli el. Hogy a farmer fiúból, hogy lesz hős. Kb 100 részes

2018. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Anime: Steins;Gate (25 rész + egy film)
2018. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 timiandi válasza:
Ohh... most jutott eszembe: Yu Yu Hakusho
2018. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

eyeshield 21:Ez amerikai focis sorozat, én nagyon élveztem, pedig lány vagyok.😂😂 A főszereplő srác a sztori elején eléggé félénk, folyton zsarolják, nincsenek barátai, meg hasonlók, amikor pedig bekerül ebbe a foci csapatba folyamatosan változik, önbizalma lesz és nos, a lényeg, hogy egy nagyon érdekes történet mindenképpen ajánlom.

tsubasa kapitány: ezt gondolom minimum névről ismerős lesz, ez szintén az egyik örök kedvencem, ha mégsem ismernéd, akkor ez a történet egy rendkívül tehetséges focista srácról szól (nem amerikai foci) és nos úgymond az élettörténetét mutatja be, hogy mennyire fontos számára a foci, mennyire küzd azért, hogy elérje az álamit, stb. Szóval bemutatja Tsubasa, meg a körülötte lévő emberek fejlődését, egy nagyon érzelmes anime, én minimum hétszer végignéztem.😂😂😂😂

Fairy tali: Láttam,hogy már írták, de mivel én is szeretem, meg vagy ezerszer láttam ezért gondoltam ideírom.

One piece: Jelenleg ez a kedvenc animém, ezért is írtam ide, hiába láttam már, hogy más is írta, mindenképp érdemes végignézni, nagyszerű a története, a karakterek, meg minden benne, csak ajánlani lehet.

naruto, naruto shippuudent: na igen, nagyon szerettem mindkettőt, habár az utóbbinak a véget sajnos már szerintem túlságosan is hosszúra és bosszantóra készítették, sokszor azt sem tudtam hol jár éppen a történet, sajnálom, hogy a végét így készítették el, pedig ez volt az egyik kedvenc aaniém, attól még, hogy a vége nem az igazi érdemes megnézni, élvezhető vicces, szóval ezt is ajánlom, minden hatalmas rajongótól elnézést kérek ha megsértettem őket a véleményemmel.

bleach: tudom, tudom, ez is volt már, de mivel szuper és micsoda meglepetés, ezt is imádtam gondoltam leírom.

hunter x hunter: ez szintén kedvenc anime, habár ennek sem kedvencem a vége, szóval a sorozat elején lévő naívságot hiányoltam mikor már a vége felé, persze ahogy a történetet alakították ahhoz logikus volt, hogy megváltoznak a szereplők, de nekem jobban tetszettek a még vidám szereplők. Habár a vége nem lett a kedvencem, szerintem ezt is érdemes megnézni.Megint bocsánatot kérek a rajongóktól ha megsértettem valakit.

haikyuu: ez megint egy röplabdás anime, nagyon szerethetők a karakterjei, meg úgy az egész történet, ahogy a kis pici srác próbál helytállni a kétméteres "ellenséggel" szemben.

ace of diamond: ez baseball-os sorozat, egy dobó srác a főszereplő, aki sokat gyakorol, tehetséges is, de még mindig nem az igazi, nagyon édes a rajongása, ahogy szereti és tiszteli a sportot, meg a maga szerencséztlen módján szerethető is, mindenképp ajánlom.

one outs: szintén az előbb említett sport, az itteni főszereplő is dobó, de már nem középiskola a helyszín, az itteni főszereplő egy szerencsejátékos, fogadádból lép be abba a baseball csapatba ahol a sorozat további részeiben majd játszik, vorzasztóan okos és manipulatív, ezt az animét minimum tízszer láttam, mindenképp nézz bele.

kuroko no basket: ha nem láttad, csak azt hallottad, hogy melegek benne a szereplők ki kell, hogy ábrándítsalak, mert nem azok, legalábbis semmi sem utal erre, szóval ha ez tartott eddig vissza akkor nyugodtan nézz bele, nem fogsz semmi megrázót látni, személy szerint imádom ezt az animét, minden új évadot kínszenvedés volt kivárni, nagyon jó anime, ha még nem láttad nézz bele.

prince of tennis: na, a címből gondolom rájöttél mi a témája ennek az animének, nagyon szerettem, a második évadot is, habár az legnagyobb sajnálatomra eléggé rövidre sikeredett.

dragon ball: az összest ajánlom, a Z-t a GT-t, a super-t, a simát, az összeset, na jó, a GT nem a legjobb, őszintén nem is igazán tetszett, de ha már megnezted a z-t, meg a simát, akkor értheted csak meg miért is csábított a GT, habár nem nyerte el a tetszésemet, korántsem olyan borzalmas, egyszer meglehet nézni. Ha bármilyen GT rajongót megsértettem sajnálom.

Na szerintem ennyi bőven elég lesz, sorozatokból még a trónok harca, a walking dead, meg hasonló sorozatok is tetszhetnek, remélem segítettem, habár abban nem vagyok biztos, hogy volt lélekeröd végigolvasni ezt a listát.😂😂😂😂

2018. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Boxrec válasza:

24, 210 részes

Odaát, 250 részes

Breaking Bad, 62 rész

Walking Dead, 110 rész

2018. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Sajnos a Bleach-et, Fairy Tailt láttam már. A One Peace-nek a minősège nem tetszik. Sorozatokat eddig nem nagyon néztem szóval lehet elkezdek a felsoroltak közül egyet. Ès tènyleg navyon köszönök minden egyes leírt szót. :)
2018. febr. 4. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!