Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Romantikus, vígjátékban...

Alexa224 kérdése:

Romantikus, vígjátékban gazdag animét keresek. Ajánlatok?

Figyelt kérdés
Szeretem a romantikus animéket, még a yaoit is, ezért elkezdtem nézni a Super loverst és nagyon tetszett! Arra lennék kíváncsi, hogy van e olyan sorozat, amiben egy olyan jóképű és kedves srác van a főszerepben mint Haru, csak nem fiúba szerelmes, hanem lányba. Nem baj ha nem egy házban élnek, mint Haru és Ren. Csak egy jóképű kedves pasi legyen benne és róla meg egy lányról szóljon! Előre is köszönöm!

2018. febr. 18. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Lovely Complex ilyesmi és szerintem baromi cuki anime
2018. febr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindenképpen belenézek!
2018. febr. 18. 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Chuunibyou demo Koi ga Shitai

Inu x Boku SS

ReLife

Ouran Koukou Host Club

Kimi no Na wa

Hataraku Maou-sama

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

2018. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sakurasou no Pet na Kanojo

Ebben együtt laknak, mert ugyanabban a kollégiumban (kis skálán, csak van pár szoba közös könyhával, nappalival, fürdővel) élnek.

2018. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zsófi1919 válasza:
Talán a Kaichou wa maid-sama
2018. febr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 he84 ***** válasza:
Kimi ni Todoke. Bár a lány kissé félénk benne és némely részén lassú a történet, de ettől függetlenül jó.
2018. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! És ha még valakinek eszébe jutna valami írja le! :) Biztosan belekukkantok!! :)
2018. febr. 19. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!