Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb anime? A Tokyo Ghoul vagy az Ajin?

Figyelt kérdés

2018. febr. 23. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajin. Ugyan nem egy mestermű, de jónak jó, a Tokyo Ghoul viszont szerintem csak átlagos.
2018. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Látatlanban az Ajin felé hajlanék. Azt nem tudom, hogy mennyire jó, de azt tudom, hogy a Tokyo Ghoul retek szar.
2018. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ajin.
2018. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ajin nekem nagyon tetszett
2018. febr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Emiatt a kérdés miatt találtam rá az Ajinra, a 6. résznél járok :D

Amúgy szerintem mindkettő jó, a Tokyo ghoul is szerintem nagyon szuper, mindegy mit modanak mások (mondjuk a 2. évad kicsit furcsa)

2018. febr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Emiatt a kérdés miatt találtam rá az Ajinra, a 6. résznél járok :D

Amúgy szerintem mindkettő jó, a Tokyo ghoul is szerintem nagyon szuper, mindegy mit modanak mások (mondjuk a 2. évad kicsit furcsa)

Az Ajin az elején a CGI miatt kicsit szokatlan volt, de időközben meg lehet szokni

2018. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a Tokyo Ghoul egy nagy adag tömény unalom volt az 1. és 12. rész kivételével, nem tudom, miért tartják az emberek olyan nagyszerűnek. Az első rész megnézése után még én is úgy voltam vele, hogy egy ilyen remek alapsztorival ez valami brutálisan jó anime lesz, aztán mégse lett az.
2018. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az animét a 10 éves "otaku" gyerekek istenítik. A manga viszont mérföldekkel veri az Ajint.
2018. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A tokyo ghoult már láttam és a mangába is beleolvastam az ajinnak a 7. részénél tartok.

Nekem az ajin jobban tetszett viszont a tokyo ghoul tartalmasabb és jobban fel van épitve nem beszélve a mangának a rajzairól.

Szóval szerintem a tokyo ghoul a jobb.

2022. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!