Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animét ami a...

Tudtok olyan animét ami a való életről szól mélyebb mondanivalóval?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok ami nem fantasy vagy kitalált világban játszódik, és nem is az ős-vagy középkorban, hanem körülbelül egy mostani ember bele tudja magát képzelni az történetbe.

Olyan, aminek a végén elgondolkodom, esetleg annyira fordulatos hogy eláll a szavam, a lényleg hogy szórakoztató legyen és érdekes. A témáját nem kötöm ki, mert szerintem bármiből alkothatnak igazán jót.


Mellékesen...

nem pont ilyent keresek de hogy példát is hozzak eddig az egyik legszebb élményem a Clannad-del -after storyval volt, igaz az egy bizonyos fokig fantasy hiszen a Fuko szellem volt, de az alaptörténet a végére igazán lenyűgözött és azt tényleg megérte megnézni.


Várom a tippeket minden témában ami lenyűgözhet:)



2018. márc. 4. 10:24
 1/5 Trevor. ***** válasza:
37%

Kuzu no Honkai - viszonzatlan szerelem, tehát nem egy szórakoztató darab


Nana - zenés, romantikus, vígjáték, dráma (a magyar szinkron szar, de az angol kifejezetten jó, ha nem lenne kedved feliratot olvasni)


Orange - öngyilkosság, barátság


Sakamichi no Apollon - kicsit olyan, mint a Nana, csak középiskolás diákokkal (ettől még nem lesz komolytalan, sőt)


Csak olyanokat írtam, amiket láttam, így biztosan van sok anime ezen kívül is, ami megfelel a kérésednek, de azt ráhagyom másokra.


ui.: Clannad After Story az egyik kedvencem, nemrég megvettem Steamen a visual novelt, csak sajnos már nem lesz meg az az élmény, mint elsőre.

2018. márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Nem azért mondom de azért a Orange című animeben is van egy pici fantasy de amúgy nagyon jó én is láttam csak azért szerintem azt igazán oda lehetett volna írni
2018. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Trevor. ***** válasza:
#2 Igazad van, bár pl. a Clannadban szerintem több a fantasy mint az Orangeban.
2018. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, meg fogom őket nézni:)
2018. márc. 5. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Zankyou no Terror

Psycho-Pass

Boku dake ga Inai Machi

Evil or Live

Kokoro Connect

Monster

Ousama Game

2018. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!