Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Folytatják még valaha a...

Alexa224 kérdése:

Folytatják még valaha a Bleach-et?

Figyelt kérdés
Sok olyat láttam a neten hogy 2018-19-ben visszatér de így sem vagyok benne biztos. Meg a 366. rész végén Ichigo azt mondta, hogy még találkozunk. Akkor mi lesz?

2018. márc. 4. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. A mangát is elkaszálták. Hamarosan élőszereplős film jön ki belőle. Hivatalos hírekről én nem tudok, amikben folytatásról lenne szó, kamuhírek meg mindig voltak, vannak és lesznek is sajnos.
2018. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De a mangának legalább volt valamiféle lezárása. Én kétlem, hogy az animét valaha is folytatnák, elég gyenge számokat produkált.
2018. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mocie az utolso esely ,hogy visszatérjen.ha az szar lesz ,akkor mar semmi esély...
2018. márc. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Movie**
2018. márc. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor bízzunk benne hogy jól sikerül a movie! Egyébként én nem olvastam a mangát. Annak más lett a befejezése?
2018. márc. 5. 19:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy más mint az animé-é?
2018. márc. 5. 19:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, más a vége, mivel haladt tovább a történet. Ahol az anime félbemaradt az a manga 479. fejezete. Szóval ha érdekel milyen befejezést szántak a történetnek, akkor onnan érdemes elkezdeni olvasni.
2018. márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi! :D Ezt nem is tudam:D
2018. márc. 5. 21:08
 9/9 Loluch válasza:
Neten fent volt hogy 2019 bél lessz valami.
2019. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!