Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fairy Tail animeből Natsu...

Fairy Tail animeből Natsu szerintetek letudja majd győzni Acnologiat? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés

Sziasztok !!!


Ugye majd 2018-ban jön az új évad és a Fairy Tail Dragon Cry filmből kiderült hogy most már tényleg egy komolyabb harc lesz.


Elsőnek is arra lennék kíváncsi hogy mikor is jön az évad ? :D


Ami meg az alap kérdés hogy Natsu letudja-e majd győzni Acnologiat meg persze Zeref-et ? Ugye Acnologiaval mindenképp megfog küzdeni hogy bosszút álljon Igneel miatt. Ti hogy képzelitek el majd az új évadot ?


Akik a mangat olvassák azok ne spoilerezzenek, köszi :)



2018. márc. 6. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A Fairy Tail-ről van szó. Acnologia eloen rájön, hogy vannak barátai és szarrá-fossá veri, Zereffel meg összebarátkozik.
2018. márc. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Remélem!😊


(A mangát nem olvastam, de én is úgy tudom, hogy Zeref-el jóba lesz.)

2018. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt úgy írod, mintha ez jó dolog lenne.
2018. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
2-es vagyok. Amit írtam az az én véleményem. A kedves kérdető is úgy tette fel a kérdést, hogy "Fairy Tail animeből SZERINTETEK...". És én - mint F.T. fan - örülök, mikor az egyik főszereplő győz.😊
2018. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, elírtam. Kérdező*
2018. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!