Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Le lehet tölteni valahonnan a...

Le lehet tölteni valahonnan a szinkronszínészek, színészek hangját? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
seiyuu, japán, hang, szinkron, letöltés, anime, szinkronhang, elalvás, pihenés,

2018. márc. 20. 20:54
 1/9 A kérdező kommentje:

Rettentően sajnálom, rosszul írtam ki a kérdést!


Tehát a kérdésem az, hogy szinkronszínészek, japán szinkronszínészek (seiyuu) hangját le lehet tölteni? Nem feltétlenül az énekükre gondolok, hanem arra, hogy egyszerűen beszélnek. Igazából mindegy miről.

Egyes embereknek nagyon kellemes hangja van, és mindig könnyebben alszom el vagy pihenek, ha közben valamilyen folyamatos hangot hallok. Rendkívül szuper lenne, ha valamelyik kedvencemnek a hangját hallgathatnám (pl. Kamiya Hiroshi)

2018. márc. 20. 20:59
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is oda vagyok a japán szinkronokért, többször volt már olyan, hogy egy animére rámondtam, hogyha másért nem is, de a szinkronokért megéri nézni. :D



A legelső dolog, ami eszembe jutott, hogy egyes mangákhoz kiszoktak adni DRAMA CD-ket, amiket ezek a görögistenhangú Csodák felszoktak olvasni. Biztos találsz angol és magyar fordítócsapatoknál is.


A másik ami eszembe jutott, hogy nincsenek fent youtube-on interjúk velük? Vagy konkrét anime részek? Mert onnan letudnád szedni őket mp3-ban is. Azt hiszem indavideóról is lelehet tölteni valamilyen módon.

2018. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, még annyi: youtube-on is vannak fent Drama CD -k :)
2018. márc. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2018. márc. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Te jó ég, nagyon szépen köszönöm!! Meghallottam Kamiya Hiroshi hangját és majdnem lefordultam a székről ^.^"
2018. márc. 22. 22:05
 6/9 A kérdező kommentje:
Van olyan, ahol mondjuk felolvasnak valamit? Kerestem, de a legtöbb youtubos videó yaoi (nem szeretem) vagy a közönség belezajong. :)
2018. márc. 22. 22:27
 7/9 Trevor. ***** válasza:
100%
Több seiyuunak van rádióműsora Japánban, abból részeket biztosan le lehet tölteni egy kis guglizással.
2018. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én voltam az első #3. Sajnos ennél többet nem tudok segíteni, annyira nem ástam bele a munkásságukba mafamat. De Animeaddictson olvastam már olyanok párbeszédét, akik nagyon kenik-vágják a témát. A fórumon kérhetsz segítséget, szerintem senki nem fogja leharapni a fejedet, ha indítasz egy ilyen topicot.
2018. márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2018. márc. 30. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!