Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért nincsenek menő női...

Miért nincsenek menő női animekarakterek?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, akik nem esetlenek, nyávogósak, hanem menők, olyan tipikus rossz fiúsak (vagyis rosszlányosak?).

Akik nem lesznek szerelmesek, nem függenek semmitől, de nem is ezek a r..nc karakterek.

Kétlem, hogy ne lennének ilyenek, de én még nem találkoztam eggyel sem.

Ti tudtok ilyet? Vajon miért nincsen több ebből a karaktertípusból?



2018. márc. 28. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kill la Kill női karakterei elég menők. De a Gintamában se olyan gyámoltalanok. Vagy ott van a Kara no Kyoukai Shikije. És ez csak egy pár, ami hirtelen eszembe jutott.
2018. márc. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne felejtsük el ott van még a Black Lagoon is.

Ez tényleg zavaró, hogy szinte minden sorozatban a főszerepet a környék legtöketlenebb, szerencsétlenebb karaktere kapja meg...

Nem igaz, hogy csak ezzel tudnak azonosulni a japánok...

2018. márc. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Senjougahara jutott elsőre eszembe a Bakemonogatari-ból. Egyáltalán nem elesett vagy nyávogós.

Revy a Black Lagoon-ból is ebbe a kategóriába tartozik.

Misaka Mikoto a Toaru sorozatból szintén egy tettrekész csaj, szinte már fiús.

Jó női karakterek még Riza Hawkeye és Winry Rockbell a Fullmetal Alchemist-ből (+ ebből az animéből kb. mindenki).

És ott van még Ayanami Rei, Katsuragi Misato és Sohryu Asuka Langley a Neon Genesis Evangelion-ból:

Rei egy titokzatos lány, aki egyáltalán nem nyafogós, mert kuudere mivolta miatt alig fejezi ki az érzelmeit.

Asuka pedig az anime történelem legbadassebb tsunderéje, elég csak megnézni a harcát az End of Evangelion-ban és egyből megbizonyosodhatsz róla.


Szóval nem igaz, hogy nincsenek badass női anime karakterek, csak kevesebb ilyen női karakter van, mint férfi.

2018. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
És persze még: Akemi Homura (Madoka Magica), Mikasa Ackerman (Attack on Titan), Saber (Fate sorozat), C.C. (Code Geass), Sturluson Celty (Durarara!!), Kusonagi Motoko (Ghost in the Shell).
2018. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen szinten ilyen pl. Akame vagy Esdeath az Akame ga killből
2018. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

nem vagyok egy nagy anime rajongó de még én is emlékszem 2re.

az egyiket úgy hívták,hogy szaja és valami démonokat kaszabolt szét szamurájkarddal és fröcsög a vér,meg talán vámpírokat is szeletel.

az elég zorall volt.

a másik badass manga karakter csaj szintén kardos tömeggyilkos csonkoló az a neve azumi.

2018. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Makise Kurisu ❤️
2018. márc. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Animesaci válasza:

Erza Scarlet (Fairy tail),

Haruhara Haruko (Fooly Cooly),

a Gintamából szinte mindenki (kedvencem <3 ), Tanya

Degurechaff (Saga of Tanya the evil)

2018. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem anime, hanem egy koreai manhwa: Tower of God

Van benne menő női karakter, pl. Yuri Zahard.


Vagy Fullmetal Alchemist Brotherhood animéből Olivier Mira Armstrong.

2018. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!