Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan shounen ai-okat...

Tudtok olyan shounen ai-okat mondani aminek újabb a grafikája? (pl: love stange, super lover, yuri! On ice. Stb)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a yaoi-kat és a shounen ai-okat. De nekem sokkal jobban tetszenek a mostanában rajzoltak. A régiekkel sincs semmi bajom. A Jonjour lovers, Sekai ichi hatsukoi is a kedvenceim közé tartozik, csak kicsit zavaró a rajzolási stílusa és én sokkal jobban élvezek nézni egy mostanában készültet. Ebben szeretném a segítségeteket kérni! Ha tudtok a fent említettekhez hasonló rajz stílusú yaoi-t vagy shounen ai-t kérlek írjátok le!

#anime #manga #Yaoi #korszerűség #shounen ai #Sekai Ichi Hatsukoi #Yuri!!! on Ice #Rajzolási stílus #Jonjour lovers #Love stages
2018. ápr. 2. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Junjour lovers? :)


Nem igazán vannak amúgy igazi BL animék, yaoi-k meg még kevésbé vannak. (Bár kezd fellendülni az ipar)


Érdemes megpróbálkozni a mangákkal, mert azokban láthatsz igazi yaoi-t és vannak igazán szórakoztató és izgalmas kötetek is.


Ami az eszembe jutott és nincs a felsorolásban: Hybrid Child. Ez a Junjou és a Sekaikchi alkotójának animéje. Illlletve még ott van a Doukyuusei, egy elég laza kis BL, egy kis kikapcsolódásra tökéletes. A grafikája sem az a megszokott, én ezt szerettem bennem.


De keresgélj Yaoiorden-en, ők foglalkoznak bl animékkel is. (Bár sok olyan van, ami nem igazi bl, csak egy-egy mélyebb baráti viszonyra ráhúzzák. )

2018. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 antamka13 válasza:
spiritpact
2018. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
koi to uso-nagyon ajanlom,viszont sajnos nincs MÉG befejezese,de ha indán nézed és beteszed 720 p be akkor valami csodálatos anime
2018. ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sárar válasza:
100%
hitorijime my hero :)
2018. ápr. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! <3
2018. ápr. 4. 19:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Super Lovers Hakkenden es MoDao Zu Shi.

Gyönyörű igényes grafika, vicces , jó a stori.

Imádom , mindeképp lesd meg :3

2020. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!