Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem ilyen animét...

Tudnátok nekem ilyen animét mondani?

Figyelt kérdés
egy olyan hentai animét keresek ami föleg családrol szol báty hug kapcsolat ilyesmik

2018. ápr. 8. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Hentait nem tudok, de ecchi kategóriában sok ilyen van.

Keress erre: brocon, siscon.


pl:

Kiss x Sis

Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankei Nai yo ne


Mint írtam, nem hentai hanem ecchi, azaz vagy cenzorált vagy csak cicit mutatnak az ehhez hasonló animékben.

2018. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai - szintén ecchi
2018. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Monogatari sorozat Nisemonogatari része szintén tele van ilyesmivel, bár az sem hentai, hanem egy perverzebb hárem, a jobb fajtából.
2018. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hentai-t nem tudok emílteni, én is ecchi-néál maradok:

Super Lovers.

Bár ez is kicsit kiveri a biztosítékot az EU/USA normák szerint, bár semmi súlyos, semmi extrém nincs benne. Csak csókolózó báty-öccs időnként, igaz, az egyik kiskorú, a másik nagykorú, szóval a való életben kéretik NEM utánozni az ilyesmit.

Máskülönben aranyos, családias hangulatú, kedves anime. (Csak hát a báty kissé túlzásba viszi a rajongást, öccse iránt...)

2018. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!