Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Willy Fog mi Rigodon?

Willy Fog mi Rigodon?

Figyelt kérdés

Azt értem, hogy Willy Jules Verne oroszlán formájában, Romy egy páduc cigánylány, Tico meg egy egér. Rigodon az micsoda? Egyfogú, kerekfülű valami, Poirot bajszával. Talán kardfogú tigris lenne (Rigodon≈Smilodon)?

[link]

Ezen a képen például nagyon örül valaminek. Én is így örültem, amikor ez a mese ment a tévében. De a Willy Fog újabb kalandjait már nem szerettem, bár a Némós rész jó volt nagyon. Némó=Ómen!



2018. ápr. 9. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Willy Fog (Phileas Fogg in the original book) is depicted as a lion, while Rigodon (Passepartout) is a cat, and Romy (Aouda) is a panther."

Wikipedia szerint macska. Én hörcsögnek néztem:'D

2018. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rigodon vadmacska :O Nahát :D Köszönöm a választ!
2018. ápr. 9. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tico nem egér, hanem hörcsög.

Én is a "80 nap alatt a Föld körül Willy Fogg-al" c. széria részeit szerettem inkább, az utána következő nekem sem jött be annyira.

2020. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!