Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ajánlani romance...

HGYG11 kérdése:

Tudnátok ajánlani romance animéket?

Figyelt kérdés

Szóval, romance lenne a műfaj, de a lényeg, olyan érdekelne, amelyben egy romance szál van egy fiú és egy lány között(nincs más személy a kapcsolatba(pl szerelmi háromszögek stb..)), lehetőleg shounen műfajba szeretnék, olyat hogy a fiú karakter megvédje a lányt.

Előtérben új animét gondoltam, hogy akarnék, de ha van jó ilyen régebbiben is , akkor az is érdekelne.

Előre is hálás vagyok minden válaszért^^.

18/f



2018. ápr. 19. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Soul Eater


Mindkettőben van olyan rész, amiben a fiú megvédi a lányt, de mivel shounen-ek, magától értetődően nem ezen van a hangsúly, ami szerintem nem is olyan nagy baj.


Mirai Nikki - itt a lány védi meg a fiút

2018. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ehh köszi, az jat pont erre értettem, hogy nagy animés vagyok és ezeket ismerem :/
2018. ápr. 19. 20:52
 3/8 A kérdező kommentje:
újat*
2018. ápr. 19. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor: Bakemonogatari (és másik 2 évada), Btooom!, Higashi no Eden, Dusk Maiden of Amnesia, Eureka Seven, Erased, Noragami, hátha még nem láttad őket.

Filmből pedig: A Silent Voice, Laputa - Az égi palota.

2018. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tengen Toppa Gurren Lagann - ebben is van románc, de csak a sorozat második felétől
2018. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Say I love you
2018. ápr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Thillmin ***** válasza:
Clannad és folytatása a Clannad After Story! Meglehetősen realisztikus. A történetben itt-ott van némi fantasy elem, de az emberi kapcsolatokról nagyon valóságos képet fest. Nincs benne nagyzolás, sem nyáltenger, sem mindent elborító erotika, ellenben NAGYON megindító. Nem emlékszem olyan jelenetre ahol a főszereplő srác fizikailag védené szíve hölgyét, de sokszor támogatja érzelmileg.
2018. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kaizaku oujo
2021. nov. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!