Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on Titan mangát honnan...

Attack on Titan mangát honnan kezdjem?

Figyelt kérdés
Láttam az anime mindkét évadát és most a mangát szeretném olvasni, de azt már nem szeretném még egyszer olvasni ami már az animében benne volt. Mármint a szotri hol folytatódik a 2. évad után a mangában? Remélem valaki érti a kérdést xD

2018. ápr. 26. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
És mi van ha az anime nem mangahű?
2018. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Érdemes lenne az elejéről kezdeni, már csak abból kiindulva, hogy nem 100%-os a manga feldolgozás és van jó pár dolog, amit nem fogsz érteni, hiába láttad az animét. Ez kb olyan, attól, hogy látsz egy filmet ami egy könyvről készült, még nem ismered a könyvet és sok kihagyott (vagy a flimben épp másképpen megtörtént) jelenet van benne.
2018. ápr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

Az anime szerintem kimondottan hű a mangához. A 2. évadban volt egy kis eltérés, mert előrébb hozták Ymir múltját, de ezen kívül most hirtelen más eltérés nem jut eszembe.


Ha nem az elejétől akarod, akkor kezdheted az 50. fejezettel, azzal ért véget az anime 2. évada.

2018. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan kezdheted az 50.-kel, én is így csináltam és mindent értettem!
2018. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!