Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki tud ilyesmi animét...

Valaki tud ilyesmi animét ajánlani?

Figyelt kérdés

Valami olyasmit mint a Diabolik Lovers, amiben a fő szereplőlányt kihasználják és nem tud ellene mit tenni.

Az plusz de nem lényeg ha hárem anime vagy ha vannak benne vámpírok/más természetfeletti lények.


Előre is köszönöm!



2018. ápr. 30. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Vampire Knight?
2018. ápr. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt már láttam de köszönöm :)
2018. ápr. 30. 17:32
 3/3 anonim ***** válasza:

School Days - Elég beteg. Nem egy csaj a főszereplő, de elég aktívan jelen van 2 csaj is az animébe és bőven van kihasználás, semmi természetfeletti.

Kiss Him, Not Me - ez egy furcsa anime, olvass utánna, nekem annyira nem tetszett, de van aki rajongott érte.

Love Tryant - full death note copy csak a könyv maskepp mukodik, hárem jellegű, de nincsenek benne csápok vagy egyéb természetfeletti dolog. Nekem tetszett, vicces, nem komoly hangvételű anime.

Aztán ott van még a To-Love-Ru sorozat meg a Highschool DxD sorozat. Ecchik, sok női szereplővel, hárem jelleggel, bár nem emlékszem hogy bármi kihasználós dolog lenne benne.

Most hirtelen ezek jutottak eszembe. Nem láttam az általad említett animét így nem sikerült pontos képet alkotnom arról hogy milyen jellegű animét is keresel de hátha beletrafáltam legalább 1-be. 😉😉

2018. okt. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!