Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kaichou wa maid sama-hoz...

Kaichou wa maid sama-hoz hasonló animéket keresek. Valaki esetleg ismer ilyet?

Figyelt kérdés
Vicces,romantikus(de azért ne annyira nyálas),erős csajszi legyen a főszereplő,ne ilyen kis szégyenlős,de szép,hanem igenis bátor,szép legyen!

2018. máj. 11. 18:22
 1/4 Timofiev ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobban arra hasonlító anime (azok közül amiket láttam is) az a Special A. Amikor néztem akkor teljesen úgy éreztem hogy egy az egyben Kaichou wa maid sama másolata, de azért kicsit más. Érdemes lehet megnézni ha az tetszett. Elvileg amúgy pont fordítva van mert a Special A manga előbb jött ki 2 évvel mint a Kaichou wa maid sama.


Ami meg még vicces, romantikus, nem nyálas és erős csajszi a főszereplővel csak a Full Metal Panic! jut eszembe.

2018. máj. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

My Little Monster

Toradora!

Ouran High School Host Club

Shigatsu wa Kimi no Uso

Bakemonogatari

Lovely Complex

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

2018. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Timofiev ***** válasza:

Huhh el is felejtettem, pedig akartam küldeni linket. Az AnimeAddictson van olyan funkció, hogy be lehet jelölni a hasonlónak vélt műveket.

[link]

Ha nem vagy regisztrálva akkor sokat nem látsz viszont ha a képekre viszed a kurzort akkor kiírja a nevét, az adott animének. Plusz tudsz keresni animéket kategóriák szerint.

2018. máj. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszőnöm szépen a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld kéz:)
2018. máj. 14. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!