Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mondani nekem "felnőtte...

Azzazzember kérdése:

Tudtok mondani nekem "felnőttes" sport animét? Ami nem naív kisgyereket álmáról hanem valami komolyabbról.

Figyelt kérdés
Pl.: az One Outs, csak ne az legyen a fő tanulsága, hogy "Ha nagyon próbálkozol akkor sikerülni fog!" valamint ami nem arról szól, hogy az első nagy versenyt az utolsó pillanatban veszítik el, de utána a másodikat megnyerik.

2018. máj. 18. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Kuroko no Basuke, bár a leírtak alapján, lehet nem pont ilyenre vágysz
2018. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Giant killing
2018. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Arigato, de már mindkettőt láttam... Esetleg tudnátok még mondani?
2018. máj. 19. 12:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hikaru no Go...? talán. Bár nem éppen egy hagyományos sport anime, de a szereplők szépen "felnőnek" a végére. Jó sok része is van. Az egyetlen hátránya, hogy az anime nem dolgozta fel a teljes mangát, bár a többi sprot animéhez képest nagyon messzire eljutnak benne szerintem. 75 részes.


Prince of tennis még... ezis talán elég elfogult vagyok ezzel az animével. :D Régebbi darab, de én ezt sem sorolnám a "gyerekes" sport animék közé, szép karakter fejlődés van benne és a szereplők sem feltétlen hétköznapiak. Hátránya: a felirat még folyamatban van hozzá, bár már jó pár részhez el van készítve 70+ nál járnak vele azt hiszem... enél mindig összevárok egy adagnyi részt és úgy folytatgatom azért nem tudom pontosan hol tartanak most vele.

2018. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 -1 ***** válasza:
Hajime no ippo ez egy boxos anime de ebbe van egy olyan rész amit le írtál de 126 részes és nem olyan hogy nem látnád azt hogy semmi edzés nélkül fog győzni
2018. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 -1 ***** válasza:
rosszul írtam az előbb 75 részes + még 2 évad egy 1 25 részes és még egy 26 részes
2018. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Baby Steps
2018. máj. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Slam Dunk, Ping Pong the animation


Ezekrõl csak jókat hallottam

2018. máj. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!