Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok a Naruto —hoz hasonló...

Tudtok a Naruto —hoz hasonló Anime Sorozatokat?

Figyelt kérdés
Nekem mindegy hogy mien csak ilyesmi legyen (shounen) és legyen benne (AKCIÓ) és (DRÁMA) , és a sorozat végén a főszereplő Meghal/közel áll a halál -hoz. (És legyen magyar szinkronos kérlek. Nem szeretek olvasni).

2018. máj. 21. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Bleach. Soul eater(asszem így kell írni) inuyasha most csak ennyi jutott eszembe.
2018. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezeket már láttam de azért köszi.
2018. máj. 21. 11:11
 3/10 anonim válasza:
Magyar szinkronos? Ha animét akarsz nézni, akkor hagyj fel azzal, hogy magyar szinkronosat találsz. Én naruto alatt kezdtem el feliratos animéket nézni... Amit én ajánlok, (már ha rászánod magad az olvasásra), hunter x hunter, boruto naruto next generation, danmachi, swordart online.
2018. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

FMA, FMAB

Death Note

D.Gray-man

2018. máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
One Piece
2018. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha jó animékre vágysz akkor szerintem is mondj le a szinronról.Rengeteg anime létezik ami zseniális de nincs szinkronja és soha nem is lesz, és szerintem kár lenne azért lemaradni róluk mert nem szeretsz olvasni. Az meg a másik hogy a japán szinkron mindig mérföldekkel jobb.


De ajánlom:One piece(nem nincs szinkronja és nincs is befejezve), Fullmetal alchemist brotherhood(van és le is van zárva),My hero academia(nincs szinron,nincs lezárva)

2018. máj. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
54%
Naruto hoz semmi sem fogható!:D
2018. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy. Elfogadom a feliratosakat is! Írjhattok feliratosakat!!
2018. máj. 28. 18:13
 9/10 anonim válasza:
Egyet kihagytam, ha jöhet feliratos is, és szereted a kosárlabdát mint sportot, akkor itt van egy nagyon komoly kis anime, 3 évada van + 1 film. A címe pedig: Kuroko no basuke. Én imádtam, és 2x is végignéztem. :)
2018. jún. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akame ga Kill!, Boku no Hero Academia, Dragon Ball, Bleach, One Piece, SAO
2018. jún. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!