Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mondani jó animéket?

Janl kérdése:

Tudtok mondani jó animéket?

Figyelt kérdés

Kezdő animés vagyok. A Naruto/Sh-el kezdtem aztán sokáig nem néztem mást mert egyik anime se nagyon tetszett (jelenleg sem) mert a legtöbb ilyen fura mint a one pice meg a tary tail meg stb. Aztán rátaláltam a Fullmetal alchemistre és az Attack on titara. Mindkettő nagyon tetszett. Ezek alapján keresnék olyan animéket amik:

Harcosak, véresek

Nem furák a karakterek és az egyész

Lehetőleg a story régebben játszodjon

Lehet akár kitalált világ

Hasonló legyen mint a fenti 2

Jó ha minél hosszabb de am mindegy



2018. jún. 7. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Slayers, a kis boszorkány!
2018. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Inuyasha

Yu Yu Hakusho

Servamp

Blood Lad

Full Metal Panic

Az első kivételével "napjainkban" játszódnak.

2018. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Bár nem véres és nem régi világban játszódik, attól még mindenképpen meg kell nézned a Death note-ot. Halnak meg benne emberek, szóval azzal nincsen gond:)) egyébként krimi, de nagyon durván jó, az egyik legjobb anime, ha nem a legjobb.
2018. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sword art online
2018. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Homrafirecrow ***** válasza:
Yu Yu Hakusho-t adom. Ezt az animét vagy 5x láttam, régen is néztem az Animaxon. Bár a magyar szinkron nem a legjobb. Ha tudsz angolul, akkor ajánlom angol felirattal, Youtube-on fent van az egész, 112 rész. Még ma is az egyik kedvencem. :D
2018. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Shingeki no Kyojin - zseniális, a mangát is ajánlom

Angel Beats (másik világban játszódik, de mai)


És egy zseniális, mélyenszántó és megrázó anime, ami mai, de másik világban játszódik és... hát ha nem is most a legelején nézed meg, de egyszer mindenképp: DEATH PARADE


Amit még ajánlani tudok: nem annyira véres, de zseniális - Mononoke hime

Egyébként az összes Miyazaki filmet ajánlani tudom.

2018. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!