Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van hasonló sorozat vagy...

Van hasonló sorozat vagy anime szinkronosan mint a Conan a detektív?

Figyelt kérdés
Szeretnék hasonlót találni mert azt nagyon élveztem 🙂 gondolok aki már látta eléggé megszerette és hiányzik neki hogy újra atelhesse az élményt amit a sorozat nyújtott

2018. jún. 19. 15:09
 1/5 anonim válasza:
Talán a Death Note-ot tudnám ajánlani, bár nem láttam azt az animét amit írtál,csak annyit hallottam róla,hogy ott is bűnügyek után nyomozgatnak,és a Death Note is kb ilyen. Youtube-on is megtalálod szinkronnal,ha érdekel
2018. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlatot, sajnos már azzal a sorozattal is végeztem jó régen és egy kicsit eltér a kettő egymástól mivel amit te írtál ott a főszereplő gonosz amit még én ott rendes és kifejezetten okos és emiatt jön be jobban az a mű.
2018. jún. 19. 23:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Erased
2018. jún. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 yuichi válasza:

Kindaichi shounen no jikenbo returns

Agatha Christie no Meitantei Poirot to Marple

Ranpo Kitan

Sakurako-san no Ashimoto ni wa shitai ga umatteiru

Amennyiben nyomozós gondoltál ez min az

2018. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Conan a barbár. 2 részes sorozat.
2018. okt. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!