Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Dragon Ballban mi a harc...

Dragon Ballban mi a harc rendszere?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok jó angolból, és arra vagyok kiváncsi, hogy ez az oldal mit ír: [link]

Leginkább persze az egész szöveg érdekel, de nem várok el ekkora munkát egy idegentől.

A legfontosabbak amikben segíthetnétek, a szövegből kihámozva, vagy saját kútfőből:

-egy ki-támadás ereje mitől függ (sebzése)

-hogy lehet hogy a ki sugarakat ki tudják védeni, anélkül, hogy kikerülnék? Ha simán a testüket éri, akkor sebződnek, de ha kézzel, karral kivédik, akkor csak minimálisan. Ilyenkor valami láthatatlan ki-pajzsot húznak a karjuk köré (tudtommal csak az androidoknak van pajzsuk)?, vagy a bőrük keményebb a karjukon?

-az isteni ki tulajdonképpen micsoda?

-mi az a ki-irányítás?



2018. jún. 20. 20:16
 1/4 A kérdező kommentje:
És légyszíves, ha a válaszotok valami olyasmi, hogy ebben nincsen semmi logika, akkor inkábbb ne írjatok semmit. Több külföldi oldal is levezeti ezt, csak sajnos nem tudok jól angolul, magyaroknak meg kis része foglalkozik ezzel, es még kisebb része ír róla.
2018. jún. 20. 20:20
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen kidolgozatlan és inkonzisztens a sorozat és a manga történetén keresztül. Gyakorlatilag annak van döntő szerepe, mi szolgálja adott esetben legjobban a cselekményt és az írói szándékot. Emiatt még abban sincs semmi következetesség, amikor kijelentik, hogy mi miatt történik valami, mert a jövőben a cselekmény nem fogja követni a szabályt.
2018. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"ha a válaszotok valami olyasmi, hogy ebben nincsen semmi logika, akkor inkábbb ne írjatok semmit"


De hát egyszerűen ez az igazság.


"Több külföldi oldal is levezeti ezt"


Tudom, elég sokat olvastam ezekből. Egytől egyig rajongói teóriák és fejkánonok.

2018. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Órákig harcolnak

2. Gokut jól szétverik

3. Végül mégis nyer

4. Amikor legközelebb találkozik az ellenféllel barátkozni kezd vele és onnantól szövetséges

2022. júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!