Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki le tudná írni nekem...

Valaki le tudná írni nekem Konohagakure történetét? Sok minden nem tiszta. (többi lent)

Figyelt kérdés

Például...Hashirama alapította Konohát? És amikor ő volt ninja, Konoha előtt hogy/hol éltek? És már akkor is olyan jutsuk voltak, mint Naruto korában? És Konoha megalapítása hány évvel Naruto megszületés előtt történt? Egyáltalán a klánok hogy alakultak meg...

És olvastam egy olyat hogy az Uchihák egy Tengutól származnak, ez igaz vagy csak egy teória?

Bocsi most elég hülyének tűnhetek, de sajnos ez nekem elég zavaros.



2018. jún. 21. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltételezem akkor nem nézed a sorozatot vagy még nem tartasz ott ahol ezt szinte teljesen elmagyarázzák , a naruto sippuuden azthiszem 366-ik részétől a 370ig , Hashimara meséli el a történetét Sasukénak , ami róla és Madarával való barátságáról majd a harcukról (uchiha vs senju) aztán konoha és többi nemzet megalakulásáról is esik pár szó nem sok de épp elég ahoz , hogy megértsék. A jutsukról meg annyit , hogy a Naruto kora béli jutsuk nagy részét Hashimara testvére fejlesztette ki, de erről is mesélnek kicsit.
2018. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az hogy ezt maga kishi rontotta el elég nehéz kibogozni hogy hány év telt el pontosan de kb olyan 100-120 év közőt lehet már csak ami át is hogy a sandaime 60+ os az elején a shodaime és niidaime közt is olyan 5-10 év kor különbség lehetett szoval azert elég fiatalok a faluk meg még tsunade is 50 éves és hashirama unokája szoval amit írtam az teljesen elfogadható
2018. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. jún. 25. 22:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!