Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek a Boku no Hero...

Szerintetek a Boku no Hero Academy anime mennyi évadot fog megélni még?

Figyelt kérdés

Hello mindenkinek :)



Ugye az anime legelején az érettebb/öregebb Midoriya kezdi el azt hogy bemutatja a hősé válásának a történetét. Aki követi hétről-hétre az animet az tudja hogy már a 3.évadnál tart a sorozat. All Might végleg elvesztette az erejét, szóval Midoriya tanáraként fog jelen lenni az elkövetkezendő részekben/évadokban.


Szerintetek még mennyi évadot kellene megélnie a sorozatnak. Illetve a legnagyobb ellenfele csak Shigaraki Tomura lesz ?


Én például szívesen beleraknék az animebe egy rövid 2-3 év időugrást mert nyilván nem úgy fog az anime véget érni hogy a 15-16 éves Midoriya a Béke Szimbóluma és 100%-ig tudja használni az erejét :D


Vélemények ?



2018. jún. 26. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát,nekem ez a kedvenc animém úgyhogy nagyon remélem lesz még legalább 2-3 évad. Szerintem Midoryának Shigaraki olyan lesz, mint All Mightnak All for one,a tipikus főgonosz. Mivel Shigaraki most elvesztette One for allt ezért biztos, hogy meg akarja bosszulni őt,és az elvesztett támadásaikból sok tapasztalatot szerzett. Visszatérve az évadokra: én nem olvastam a mangát,de még Kirishima múltjáról is lesz szó,Todoroki tesóiról és talán a jövőbeli 2 Sport fesztiválról,esetleg Tooruról,a láthatatlan csajról vagy arról hogy hol van Midorya apja (de ezek nem biztosak). Na meg majd a vizsgák. De biztos lesz időugrás,mert 3 év alatt a gonosztevők biztos támadnak majd még. Amúgy most nagyon várom a kövi részt,érdekes ez a koleszos szitu. Na szóval röviden,tömören: Reménykedjünk hogy sok évad lesz.De ha jól tudom most lesz egy film is.
2018. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Horikoshinak, a mangakának még rengeteg ötlete van a mangához, ahogy látom, és rengeteg szál még nincs elzárva.

Ilyen például, hogy ki az áruló vagy Dabi háttérsztorija, aki a fandom szerint az egyik Todoroki gyerek. Emellett még Bakugounak is sokkal több karakterfejlődés kell.

Szóval a manga ameddig sikeres, addig fogják csinálni, az animével pedig valószínűleg ugyanez a helyzet. Ha jól a Blu-Ray eladások, akkor berendelik a következő évadokat.

2018. jún. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Horikoshi elmondása szerint 400 fejezetesre akarja csinálni szóval kb 3.5x ennyi content várható szóval szerintem egy olyan 200 részt meg fog érni
2018. júl. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!