Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A One Piece hasonlít a Narutohoz?

A One Piece hasonlít a Narutohoz?

Figyelt kérdés

SPOILER!!!

A naruto shipuudenben nagyon megfogtak bizonyos karakterek, a történetszál, egyes emberek viszonya és kapcsolata, például Itachi és Sasuke kapcsolata, a rejtélyek, hogy például a peineket Nagato irányítja, kicsoda Tobi stb stb

Ehhez hasonló lesz majd idővel a One piece is?Eddig 7 részt láttam, eddig elég jónak tűnik, nyilván 7 rész alatt nem lesz olyan mint a shipuuden, de idővel olyan lesz, megéri folytatni?



2018. jún. 29. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
A One Piece jobb mint a Naruto. A világ legnépszerűbb animéje, mangája.
2018. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

A One Piece világa sokkal nagyobb és összetettebb, mint a Narutoé.


Sokak azért adják fel a One Piece nézését, mert hosszú a "felvezetője", kb. 80-100 rész. De nekem az egyik kedvenc mangám és animém.


Szóval a Narutohoz hasonlítva igen, van olyan jó és jobb is.

2018. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Sokkal, de sokkal jobb.


Valóban hosszú a felvezetés, de csak azért mert építi a dolgokat. És amikor megtudsz dolgokat... hát csak fogtam a fejem. Kb mint a néző, ők is a 0-ról indultak a széles, nagy világba.

2018. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Én gyerekként nagy Natuto fan voltam de megnéztem az One piecet és rögtön átpártoltam. Sokkal jobb az egész, összetettebb. Rejtélyek is vannak, bár kell még (jó) pár rész mire elérsz addig.
2018. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Hát én őszintén megmondom utálom a One Piecet, de a Narutot imádom szóval szerintem azért megér egy próbát megnezned hátha neked tetszik majd
2018. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!