Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mondani ehez hasonló,...

Tudtok mondani ehez hasonló, vagy ilyen anime-ket?

Figyelt kérdés

Olyasmi anime kellene ha van lyen hogy: vagy egy srác képességekkel rendelkezik(szuperképesség, mecha képesség, természet feletti stb..) és az elején senki se ismeri el, viszont ahogy halad a tőrténet mindenki elismeri, és nagyon erős lesz és szerelmes lesz,vagy belé lesznek szerelmesek, szóval ilyen szerelmes,fantasy,"súnen",komédia animét keresek. Pl ilyet mint: Saijaku Muhai no Bahamut vagy hasonlót. De lehet benni ecchi is akár :D Ja meg ne legyen olyan régies anime rajzolása szóval ilyen 2010 utáni animéket keresek.

(Tudom kicsit nagyon röhejesnek, hangzik ha felolvasod de biztos van ilyen anime)



2018. jún. 30. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem súnen hanem shounen, és igen, ez az a műfaj amit te keresel. A shounen animék 75 (vagy még több) %-a körülbelül pontosan erről szól, szóval elég beírnod ezt az egy szót a keresőbe és tucatszámra találhatsz ilyeneket. Naruto, Bleach, Fairy Tail, FMA/B, Hunter x Hunter, Soul Eater, Attack on Titan, csak hogy a legnépszerűbbeket említsem.
2018. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mahouka Koukou no Rettousei
2018. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy írják azt hogy shounen csak így jobban jött ki nekem billentyűzeten. Én pont olyat keresek ami nem annyira népszerű mint Saijaku Muhai no Bahamut.

A narutot végig láttam még most is nézem pl a borutot és black cloverst, meg a boku no herot. A fair taly és az Attack on Titan nem jött be, hunter x hunter is láttam a bleach már annyira nem érdekel és a one piect pedig utálom. Én kifejezetten olyasmiket kersek mint a Saijaku Muhai no Bahamut, már maga történet is tetszik. Szóval ilyesmiket keresek ami összeköt egy light ecchis,szerelmi szálas, és kicsit shounen műfaj is.

Nekem ilyen a tökéletes anime, amiben van harc,light ecchi, vagy esetleg teljes, és valami szerelmi kötelék.

2018. jún. 30. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Blood lad - bár ebben a romantika igazán minimális XD
2018. júl. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Highschool dxd , ha nincs bajod az ecchivel 😅
2018. júl. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!