Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ehhez hasonló animeket...

Tudtok ehhez hasonló animeket ajánlani?

Figyelt kérdés

Isekai wa Smartphone to Tomo ni, Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku,Sword art online ,Overlord,

No Game No Life,zero no tsukaiba,Re:Zero -Starting Life in Another World, van még egy pár amit láttam, de ezekhez hasonló animét szeretnék. Az az normál emberi világból kerüljön át egy "fantasy" világba ahol lehetőleg ő lesz a legerősebb vagy legalább vannak erős képességei. fűfajilag +ban romantik,ecchi lehetőleg legyen benne. Tudom már többen is írtak ki ilyen, vagy hasónló kérdést de nem igazán találok már olyat ami tetszik azok közül amiket írtak. És hátha jöttek ki azóta ujjak amiket tudtok ajánlani.



2018. júl. 4. 14:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért, elírásokért bocsi.
2018. júl. 4. 14:03
 2/10 anonim ***** válasza:
De konkrétan olyan kell, ami a virtulális világban, vagy egy másik dimenzióban játszódik? Vagy jó olyan is ami egy világban játszódik, de nagyon eltér a világunktól(szóval fantasy)?
2018. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán a Full metal Panic, meg a Full metal panic: The Secon raid. Meg a SAO II.
2018. júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó. Mondjuk a Full metal-losok kicsit Mecha műfajúak.
2018. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
sao hoz hasonló virtuális világ és az olyan is érdekel ahol egy másik dimenzióba kerlül a főhős. ha virtuális valóságról beszélünk akkor az például legyen olyan mint a sao, No Game No Life ..stb hogy a játékban ragad.
2018. júl. 4. 15:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Mondaiji tachi ga isekai kara - ez szerintem teljesen megfelel az elvárásaidnak (főszereplő egy másik világba kerül, legerősebb lesz, stb)

Accel World - egy játékban a főszereplő fiú lesz a legerősebb

C - szerintem nem teljesen az amire gondoltál, de hasonló a koncepciója

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! - én ezt pár rész után abbahagytam, mert túl sok ecchi rész volt benne, de ez ízlés kérdése


Még pár, amit nem láttam (de fent van a listámon) és állítólag hasonlít:

Death March Kara Hajimeru

Log Horizon

Hai to Gensou no Grimgar

Death Marching the Parallel World Rhapsody


Ezek pedig kevésbé olyanok, mint az általad felsoroltak, de valamennyire megfelelnek az elvárásaidnak:

A macskák királysága - nem igazán harcolós, de nagyon aranyos, jó kis film

Angel Beats - a főszereplő fiú nem lesz a legerősebb, de nagyrészt neki köszönhető "másik világ"-ban történő dolgok változása


Nekem nem a kevenc műfajom ez a "másik világ + harcolás" ezért sajnos többet nem tudok ajánlani :c. Remélem elnyerik majd a tetszésed!^^

2018. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Isekai wa Smartphone to Tomo ni, Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku igazából ezekhez hasonlót szeretnék leginkább. ezekben azt tetszett a legjobban hogy sikerült úgy erőt szerezniük mint ha még mindig csak egy játék lenne az egész holott az egy "másvilág" ez inkább a death marchra igaz. isekai-ban ott volt a telefonja. valami ezekhez hasonlót írjatok ha tudtok.
2018. júl. 5. 16:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Kyou kara Maou!

Itt átkerül egy másik világba, ahol király lesz, bár yaoi szál van benne, de semmi extrémebb nincs egy kis célzásnál. Se csók, se semmi, inkább humor. Amúgy elég vicces szitukba keveredik a srác, de maga a lényegi mondanivaló azért komoly témákat boncolgat.

Legalábbis szerintem :)

Fantasy, másik világ és ő a legerősebb, már amikor éppen olyanja van :) NA meg szerintem a humoros dolgok is jók benne.

Szerintem nézz bele, de ne add fel az első rész után. :D

2018. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Fentiekhez hasonló futott a mostani nyári szezonban is:

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu

és én ajánlom még a Hyakuren no Haou to Seiyaku no Valkyria -t is, bár abban a főhősnek nincs szupereje, "csak" egy mobilja (Ie. X évvel) és esze, amit használ is :)

2018. szept. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jajj nagyon köszönöm 6-os válaszoló amiket írtál mind megnéztem és nagyon tetszett! 9-es valaszolónak is nagyon köszönöm!♥️
2021. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!