Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van olyan anime amiben van...

Van olyan anime amiben van ilyen szereplő? Többi lent!?

Figyelt kérdés

Olyan animét keresek,amibe hasonló szereplő van,mint Kanato a diabolik lovers-ből,vagy valami szadista,kissé már ilyesztő ember


Aki nem isneri az animét annak elmondom,hogy Kanato csöndesebb,de szadista hangulatú(nem tudom jól elmagyarázni XD)ember.


Lehetőleg shoujo,vagy valami szerelmesebb anime legyen,de ha nincs olyan akkor mást is lehet írni.


Előre köszönök minden választ!


♡^♡



2018. júl. 15. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ezek alapján amiket írsz, a Mirai Nikkit ajánlom,van benne szadista részek jó sok, és szerelmet is találsz.
2018. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!Ja és akár ecchiket is írhattok!
2018. júl. 15. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha rákeresel arra, hogy "yangire", akkor szerintem több hasonló karaktert. A yangire (pl.:Kanato- Diabolik Lovers) és a yandere (pl.: Yuno- Mirai Nikki) mind karakter tipúsok. A külöbség köztük, hogy a yangirék általában bárkit kínozni/megölni szeretnének, míg a yanderék mindenkit, kivéve szerelmüket, akit bármi áron (pl.: gyilkosság) megvédenek.


Ha az ilyen karakterek után keresel, valószínűleg találsz majd neked tetszőt. Remélem tudtam segíteni!^^

2018. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szadista/ijesztő:


Izaya (Durarara!!)

Accelerator (To Aru Majutsu no Index) (személyes kedvenc :D)

Sebastian (Black Butler)

Alucard (Hellsing)

Envy (FMA)

Hisoka (Hunter x Hunter)

Revy (Black Lagoon)

Kurumi (Date a Live)

Rena (Higurashi)

Shiro (Deadman Wonderland)

Nui (Kill la Kill)

Lucy (Elfen Lied)

Kousuke (Btooom!)

2018. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ohh,köszönöm a válaszokat
2018. júl. 15. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!