Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem olyan animét...

Tudnátok nekem olyan animét mondani, ami olyasmiről szól, hogy van valaki, aki látja a démonokat meg hasonlókat, de csak ő látja és a többiek nem, emiatt kettyósnak és furának nézik. Melyik lehet az?

Figyelt kérdés
Úgy emlékszem láttam egy hasonló animét, amiben vokt valami szerencse macska féleség, de egyeb hasonló animéket is keresek.

2018. júl. 17. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Hát az Another nem pont erről szól, de hasonló. Nem démonokat lát venne, hanem a halál színét. Szóval tulajdonképpen tudja, hogy ki halott igazából, de az emberek rendes embernek látják őket. Nagyon összetett anime, ajánlom neked, szerintem tetszene.
2018. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit láttál, szerintem a Natsume Yuujinchou volt.

Hasonló esetleg a Mahoutsukai no Yome, a Fukigen na Mononokean, a Youkai Apartment no Yuuga na Nichijou, és szerintem tehetsz egy próbát a Hotarubi no Mori e című animével is.

Nem láttam még, így csak zárójelesen jegyzem meg, de hasonló a Mushishi is.

2018. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fukigen na Mononokean

Gugure! Kokkuri-san

Mahou Tsukai no Yome

Servamp

Shinmai Maou no Testament

Uragiri wa Boku no Namae o Shitteiru

2018. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mint mondták a Mahoutsukai no Yome ilyen, meg esetleg az Ao no Exorcist is egy karakternél.
2018. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Noragami nagyon ajánlom
2018. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Krúdy Gyula ***** válasza:

Mivel még nem említette senki, és egyik kedvencem ezért írom:


Blue Exorcist - Történetét nem tudom spoiler nélkül sajnos leírni ezért nem írok inkább. Erősen ajánlom :)

2018. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os válaszoló, az Ao no Exorcist és a Blue Exorcist egy, és ugyan az, csak a blue az ugye angol, az ao pedig japán.


AnoHana - egy fiú és a gyerekkori barátainak története, azonban kiskorukban az egyik lány társuk meghal. Szellemét csakis a fiú látja.


Dusk Maiden of Amnesia - szintén egy meghalt lány szelleme, de ezúttal a főszereplő fiú a klubtermében találkozik vele.


Ginban Kaleidoscope - a főszereplő egy fiatal lány, aki az iskola mellett profi szinten jégkorcsolyázik is. Egy szerencsétlen (vagy szerencsés?) véletlen folytán egy fiú szelleme a testébe költözik. Csakis a lány hallja a hangját.


Kotoura-san - ez kicsit különbözik az eddigiektő, mivel a főszereplő lány a gondolatolvasás képességével rendelkezik. Sokszor olyat tud meg ezek miatt, amit nem kéne, ezért kirekesztik, mígnem talál valakit, egy fiút, akit nem zavar az, ha tudja mit gondol.


Le Portrait de Petit Cossette - egy fiúról szól, aki abban a régiségboltban, ahol dolgozik, egy újonnan érkezett 18.századi étkészlet üvegpoharában egy lányt pillant meg, és egy gyilkosság történetét. Lassan fény derül a tettesre és a gyilkosság körülményeire, azonban miközben egy valóságtól elzárt helyen találkoznak, a fiú kezdi megszeretni a lányt.


Re-kan - a főszereplő lány látja a szellemeket és érti az állatok nyelvét. A lassanként szerzett barátaival való hülyéskedésről és a szellemekről szól a történet.


Ajánlom a mások által felsoroltak a Noragami-t, mert az nagyon hasonlít.


Remélem tudtam segíteni!^^

2018. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Natsume book of friends-et láttad.
2018. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!