Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért készült új változat a...

Miért készült új változat a Hunter x Hunterből? Melyiket nézzem?

Figyelt kérdés
Belekezdtem a régebbi változatba, kb.a kilencedik részig jutottam, aztán valaki mondta, hogy az új jobb és nézzem azt. A grafika javulásán és néhány jenenet(pl.:amikor Gon megtudja, higy az apja vadász) kihagyásán kívül nem sok változást láttam benne. Csak azért csináltak újat, hogy ne OVA-kban legyen a vége? A 2011-es változat tényleg jobb? Nem hagynak ki fontos jeleneteket a szereplők megismeréséhez ?

2018. júl. 18. 16:45
1 2
 1/14 October15 ***** válasza:

A Hunter X Hunter ha jól emlékszek egy never ending shonen.. :D Nem egy rövid darab szóval valahogy nehéz elképzelni, hogy nem ismersz meg egy 2 bites karaktert. :D


Ha egy alapanyagból 2 anime is készül akkor általában a 2. jobban követi a mangát. [Mert, hogy nem éri utol.]

2018. júl. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az új 2011-es változat, szerintem jobb, már csak azért is mert tovább viszi a történetet.


És itt nem csak 2 bites szereplők vannak. Meg arcon is köp pár klisét.

2018. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Alapvetően teljesen mindegy. Mindkettőt akkor érdemes megnézni, ha eleve összehasonlítani akarod. Egyébként az újabb bőven elég. Az nem áll meg a Greed Island arc után.


October15 nevű felhasználó:


Ez nem a Naruto meg a One Piece.

2018. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2. és 3. válaszolóval.
2018. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 October15 ***** válasza:
0%

Naaaaaaa a Narutoban nem 2 bitesek a karakterek.. mert, hogy olyan nincs is benne. :D Mindenkinek van egy neve, 3 tulajdonsága és sanyi.. ehhez nincs szükség 2 bitre. :D


A karakter valahol az Another-nél, Sagarada resetnél, Jormungandnál kezdődik.


A "nem 2 bites karakter" pedig teszem azt: Steins' Gate, Psycho pass szinten jelenik meg.


De igazából ráérek a James Bond maratont félbe lehet szakítani egy belenézés erejéig. :D

2018. júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#5: Lehet hogy a Narutóban 2 bites szereplők vannak, de a Hunter x Hunter-ben nem. Gon talán a legvitathatóbb, de még ő is felülmúl sok főszereplőt más animékből:


[link]

2018. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 October15 ***** válasza:

Kétlem, hogy ez a kép mélységük alapján ítélné meg a karaktereket. :D Inkább az alapján, hogy a saját világukba mennyire "életképes" / "hihető" a személyiségük. Vagy, hogy a rajongók mennyire oltották volna rommá azt aki először feltöltötte. :D


Más válasz nincs olyan jelenségekre mint, hogy pl Urameshi-re egyáltalán még emlékszik valaki. :D

2018. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na várjunk. Mist tényleg úgy akarod megmagyarázni, milyenek a Hunter x Hunter karakterei, hogy egy ercet nem láttál belőle? És a Jormungand meg az Another a pozitív példa? Ez most komoly vagy trollkodsz?
2018. júl. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 October15 ***** válasza:
0%

Épp nézem.. ami azért baj mert jobb véleményem volt róla amíg nem tettem. :D

Értem én egy shonenről beszélünk.. nem vártam in medias res-t vagy bármilyen legit drámát, nem halál gáz motivációkat, egy mondatos jellemrajznál többet vagy bármit.. de legalább ne lenne unalmas. :D


Asszem ez is a Tengen toppa Gurren-Lagann szindrómában szenved.. valahol van benne egy jó rész és annál fogva senkit nem érdekel, hogy a végén univerzumokkal dobálózó agyhalál az egész.. :D


Btw legalább hoztam példát. Eddig annyit sikerült előadnotok, hogy jaj hát az nem úgy van mert.. sajt. :D

Azért pont az Another és a Jormungand mert arról beszéltem ahol már beszélhetünk karakterekről.

Ez is bőven magas labda egy shonen szereplőnek.

Lehetne persze Psycho Pass, Steins' Gate, Cowboy bebop, Yahari, Ano hana, Kami nomi, Kidou senshi széria, Fate! széria stb stb karakterekhez hasonlítani de könyörgöm minek?

Még a Jormungand és az Another is túlzás volt.

Legyen benne annyi karakter mint egy Soul Eaterben, Full metal alchemist-ben, Full metal panic-ban, Just Because!-ban és akkor azt mondom, hogy jól van de azt hiszem ez nem fog megtörténni, nemde? :D

2018. júl. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A karakterek besorolása, amit küldtem, eléggé megállja a helyét. A "poor" kategóriába az átlagos, forrófejű és buta shounen főszereplők tartoznak, pl. Natsu Dragneel, Uzumaki Naruto. A "mid tier" a már egy fokkal jobb karaktereket foglalja magába, akik még mindig nem egyediek, de legalább érdekesek valamilyen szempontból, pl. Alucard, Mugen, Yagami Light. A "top tier"-ben a viszonylag kidolgozott és egyedi karakterek szerepelnek, pl. Ikari Shinji, Edward Elric, L. A "god tier" pedig a valóban komplex, teljesen egyedi karaktereket tartalmazza, pl. Spike Spiegel, Okabe Rintarou, Johan Liebert.


És a HunterxHunter főhőse, ahogy láthatod, a "top tier"-be tartozik. Elhiheted, ha tényleg olyan klisés karakter lenne, ahogy te gondolod, ott figyelne Eren és Kirito mellett.

2018. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!