Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok Animéket ajánlani 3...

Tudnátok Animéket ajánlani 3 szempont alapján? -Legyen Komolyabb témájú, a karakterek felnőttesek -Legyen jó minőségű grafika -Ne legyen klisés (Ha lehet ezek közül minél több legyen elmondható róla, de főleg az 1. )

Figyelt kérdés

2018. júl. 25. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Milyen műfajban? Egyébként neked szerintem a seinen kategóriát (kategória, ugye?) kéne átfutnod valamelyik nagyobb anime listás oldalon, azok szólnak (fiatal) felnőtt férfiaknak.


Nem biztos, hogy pontosan ilyeneket vársz, de ezeket én szerettem:


91DAYS

Boku dake ga Inai Machi

Death Parade

Inuyashiki

Mushishi

Psycho-Pass



Mindegyikről találsz ismertetőt Animeaddicts-on.

2018. júl. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rainbow - második világháború utáni Japánban járunk, a történet egy átnevelőintézetben kezdődik, ahol megismerkedünk főhőseinkkel, majd a későbbiek folyamán bemutatásra kerül az intézeten kívüli életük is, és a társadalomba történő visszailleszkedésük


Kara no Kyoukai - hét filmből álló sorozat, fantasy elemekkel rendelkező krimi rejtélyekkel


Fate/Zero - a Fate/stay night előzménytörténet, a stay night megnézése nélkül is érthető történet (egy ismertetőt esetleg érdemes hozzá elolvasni)

2018. júl. 25. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Trevor. ***** válasza:

Death Note

Parasyte

Kuzu no Honkai

Mahou Shoujo Madoka Magica

Steins;Gate

2018. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akira

Planetes

Wolf's rain

2018. júl. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ajánlott animéket! lesz miből válogatnom
2018. júl. 26. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!