Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animét válasszak?

Milyen animét válasszak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kezdő animés vagyok, most fejeztem be a Death Note-t és a Bakuman-t, nagyon örülnék egy Yandere-animének, vagy valami harcolósnak, bármilyet mondjatok :)

2018. júl. 31. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Noragami

Boku no Hero Academia

Attack on Titan

Hunter x Hunter (2011)


Ezek mind ideális kezdő animék, és shounen/akció kategóriába tartoznak.

2018. júl. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:
64%

Harc:

Blood+

Jormungand

Parasyte

Boku no hero academia

Attack on titan

Koutetsujou no kabaneri

Golden kamuy [vagy legalábbis akad benne harc..]

Psycho Pass [ebben is akad bár nem ez a fő profilja és eléggé sajátos maga a "harc"]

Fate/ széria bármelyik része

Kidou senshi gundam univerzumból bármi

Fullmetal alchemist Bortherhood

Full Metal Panic sorozatok [kivéve a fumoffu, az egy vígjáték "spinoff" bár tény, hogy jópofa]

Toaru majutsu no Index

Sousei no onmyoji

Ushio to tora

Darker than black

Btoom! [Okay ez egy rakat... :D De legalább pörög mint a vesztés és az alapötlet nekem iszonyatosan tetszik.]

Terraformars

Stb stb stb van egy csomó.


Shounen fight animék [kivétel a Boku no hero academia.. mert, hogy az objektíve jó. :D]:

Hunter x Hunter

Naruto

Bleach

Inuyasha

Yu yu hakusho

One piece

Fairy tail

Meg a többi, elég népes tábor ez is. Személy szerint nem ajánlanám őket még véletlenül sem de kinek mi.


Yandere:

Mirai Nikki [Gyakorlatilag ennél Yanderébb anime nincs.. kár, hogy egyszer s mint az egyik valaha készült legnagyobb celluloid hulladék amit Japán kiizzadt magából. Okay igazából az utolsó 7 résszel barmolják el az amúgy csak közepesen nézhetetlent.]

Happy sugar life [Most futó anime eléggé beteg tud lenni és hát ha nagyon erőlködök akkor nevezhetem yandere-nek a főszereplőt.]

Elfen Lied [Nézd el nekem de ezt az emberiség elleni vétket vagy tizen x éve láttam.. amennyire emlékszek a főszereplő kinda nevezhető yandere-nek.. vagy csak simán mocskosul alul szocializált.]


Amit kerülsz ha jót akarsz magadnak [az emberiség ellen elkövetett vétség súlyának sorrendjében]:

6.: Tengen toppa Gurren-Lagan [Igazából az első fele tök jó, van benne egy olyan csavar amit nagyon kevés shounen anime lép meg, az a rész zseniális de a második fele és a lezárás.. 15 év alatt az egyik legrosszabb amit láttam.]

5.: Naruto [700+ résznyi tömör igénytelenség.]

4.: Ousama Game [Egy klasszikus ölős-baszós animenek indult mint pl a Btoom!.. csak még annak is szr.]

/Az igazi fertő itt kezdődik./

3.: Elfen Lied [Egy emosoknak / 13 éveseknek kitalált öldöklős túldrámázott hülyeség az egész. Bár tény, hogy a gore faktor az amikor éppen nem nevetséges akkor egész jó + a nyitó jelenet az anime történeti legenda. :D Jhon Wick elmehet a francba. Az anime zenéje szintén instant klasszikus.]

2.: Mirai Nikki [Ennél logikátlanabb, agyatlanabb, fölöslegesebb animet még életemben nem láttam.. a karakterek borzalmasak, a történet hiányosságait meg fölösleges "csavarokkal" azaz random ass-pull hülyeségekkel pótolják. Az utolsó 7 rész valami olyasmi amit a Steins' Gate-ben érezhet Okabe így pár ova film és 2 sorozat után.. :D]

1.: Guilty Crown [Kezdeném a pozitívumokkal: a szezonja legszebb látványát kapta, a zenéje úgy tökéletes ahogy van. Még a sztori sem botrány.. a karakterek és azok fejlődése viszont akkora szemét amekkorát ember még nem látott.. a főszereplő gyakorlatilag 1 perc alatt ugrik Pál apostolból át Adolf Hitlerbe bármiféle átmenet nélkül.. majd vissza. És persze ass-pull ameddig a szem ellát.]


26F

2018. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Harc nem igazán van benne, de ha egy igényes animére vágysz, akkor Steins;Gate
2018. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó/nézhető yanderés animék:


Bakemonogatari

Mirai Nikki

Higurashi no Naku Koro ni

Shiki

Tonari no Kaibutsu-kun

Owari no Seraph

Code Geass

Durarara

Shimoneta

Prison School

Deadman Wonderland


Amiket inkább kerülj, a yandere karakter ellenére is:


Elfen Lied

School Days (borzalmas)

Diabolic Lovers (ez maga a "fertő" szó definíciója)

2018. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most lesz mit neznem😂
2018. júl. 31. 22:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Attack on Titan rövid, most indult a 3. Évad

Parasyte 1 évad

One Piece mangában jelenleg 912 chapter érhető el, anime részben pedig 846 ha jól tudom :)

Ha annyi idős van hogy nemigaz akkor a One piecet ajánlanám, nekem a kedvencem


(Ezek mind Shounen animék)

2018. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!