Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nanatsu No Taizai animeben...

Nanatsu No Taizai animeben vajon tudja a Démon Klán hogy Escanor csak nappal tud harcolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok !!!


Beértem a sorozatot, mondanom sem kell hogy Escanor a kedvenc szereplőm. Animeben ugye 2-szer harcol de sehol sem hangzik el az hogy valamelyik démon tag tudná mi a gyengéje Escanornak. Mangát ugye nem olvasom, ott vajon egyszer ráfognak jönni a gyengéjére ?



2018. aug. 7. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudják, mert ha tudták volna vártak volna estig és akkor kezdtek volna támadni. Mennyi volna, huhh. Viszont valószínűnek tartom hogy egyszer megtudják. Úgy mégiscsak érdekesebb a sztori.
2018. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a 2. évadban konkrétan csak Escanor jeleneteit néztem :D. A mangát olvastam egy időben amúgy, Escanor ereje nem azon múlik hogy nappal van-e, hanem hogy látja-e a Napot, ha eléggé ha olyan erősen hisz benne hogy az éjszaka közepén is látni véli akkor előjön az ereje.
2018. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel 3000 éve nem jártak Britanniában, fogalmuk sincs róla, hogy mit tud és mit nem. Azt se tudták, hogy Edinburgh-gal mi lett. (Pedig, ahhoz Escanor-nak erősen köze volt... :D)

A többi tagról is csak annyit tudnak, amennyit ránézésre megtudnak állapítani vagy kiderül róluk harc közben.

2018. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!