Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok nekem fantasy, nyomozós...

Tudtok nekem fantasy, nyomozós vagy romantikus animét ajánlani?

Figyelt kérdés

Legyenek benne jó harcjelenetek, és ne legyen hárem, vagy ne csak arról szóljon/ a főszereplő képes legyen választani

Amit láttam és szerettem : Nanatsu no Taizai, Boku no Hero Academia, Assassinaton Classroom, Code Geass, Akame ga kill, Hiiro no Kakera, Fullmetal Alchemist és Brotherhood, Brave 10, Noragami, Ao no Exorcist, Magi, Kyoukai no Kanata, Nanbaka


A myomozósnál is lehet misztikus szál, mint a Psycho Pass, Bungo Stay Dogs, Un-go, Hamatora,

Zankyou no Terror, Baccano


Romantikus animénél is fontos, hogy ne legyen csak hárem és ecchi

Szerettem a Gekkan Shoujo Nozaki-kunt, Tsurezure Childrent és az Ouran High School Host Club-ot


Láttam a Death Note-ot és a Mirai Nikkit is


Előre is köszönöm a válaszokat. Már nem tudom, hogy mit nézzek.



2018. aug. 10. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Dantalian no shoka, Gosick, Hakushaku to yousei, matantei loki ragnarok, Shinrei tantei yakumo


Romantikusra : Ssukitte ii na yo, tonari no kaibutsu-kun, Toradora, Sakamichi no Apollon, Hyouka

2018. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Conan a detektív
2018. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!