Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek melyik a legjkobb...

Szerintetek melyik a legjkobb animés oldal? Olyanra gondolok ahol megtudhatom milyen új animék jönnek ki vagy hogy új season jön ki egy animéből.

Figyelt kérdés

Én ezeket találtam csak nem vagyok benne biztos hogy ezek jók.


[link]

[link]

[link]


Meg itt évszakra van osztva és jobb lenne olyan oldal ahol töbször frissítik mint 4 alkalom/év, vagy nem tudom hogy hogy van ez.



2018. aug. 12. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:

A kérdésed alapján a MyAnimeList-et ajánlanám.

Hatalmas az adatbázisuk és rengeteg funkciója van a saját listád építésének.

Nem évszakonként, hanem mindent szinte azonnal frissítenek. Előre be tudod jelölni, hogy mi érdekel és kapsz email-t, ha elkezdődik. Azt is be tudod állítani, hogy kapj értesítőket minden olyan animéről, amivel kapcsolatosat már láttál (pl. ha kijön egy új évadja valaminek, amit láttál, kaphatsz róla emailt).

2018. aug. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Két oldalt használok.

MyAnimeList és AnimeAddicts.hu

2018. aug. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Myanimelist és mellette tartaléknak az Anime-planet vagy Kitsu.io arra az esetre arra az esetre, ha valamelyik elérhetetlen volna, mint most nyáron a MAL egy nagyobb felújítás miatt.
2018. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

AnimeAddicts.hu is jó, ha magyar oldalt szeretnél. Onnan is meglehet ezeket tudni, habár nem hinném hogy kapsz róluk e-mailt.


A MyAnimeList egyébként superior.

2018. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is az AA-t használom, nagyon jó oldal.
2018. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én az Uraharashop.hu oldalt ajánlom mert nagyon jó minden szezonos anime/manga megtalálható általában hetente jönnek ki a fordítások :)
2018. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!