Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok Shounen Harc Románc...

Tudnátok Shounen Harc Románc Animéket ajánlani?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy a Románc része ne csak szóban legyen benne, hanem tényleg történjen legalább egy csók a főszereplőpár között. Olyanokra gondolok, mint a Rakudai Kishi No Clavalry, Sousei No Onmyouji, Sword Art Online, Darling In The FranXX.

2018. aug. 15. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerre legyen shounen, harc és románc? Nem igazán létezik olyan anime, amiben mind a három egyszerre megtalálható.
2018. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 1. Roszat mondot nagyából csak ilyen van annyi az egész ha beírod eztet top 10 anime Action/Romance remélem tudtam segíteni nem mindegyik animében van csók de az ősszesbe majdnem
2018. aug. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: Ja, persze, minden shounen animében van egy-két páros, akiket shippelnek az emberek, de ez még nem azt jelenti, hogy bármi is történik köztük. A kérdező meg pont olyan animét akar, amiben minimum egy csók van. Tehát olyan animét keres, aminek shounen a műfaja, harcolnak benne (mert nem minden shounen-ben harcolnak, lásd Your Lie in April), plusz még a románc is előtérben van, ami együtt jár járással-csókkal mindennel. Érted már, amit mondok? Évek óta animézek, mégse tudnék olyat mondani, ami 100%-ban kielégítené a kérdező igényeit. Vannak olyan akció-shounen-ek, amikben, fogjuk rá, alakulgat a szereplők között valami,csak az tényleg nagyon kevés, és vannak romantikus shounen-ek, csak azokból meg a harc hiányzik. Oké, ott van mondjuk a Mirai Nikki, de az meg egy olyan egyoldalú megszállottságot/ mérgező kapcsolatot mutat be, hogy én azt nem nevezném románcnak.
2018. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg az Inuyasha? Nem pont az, amire te gondolsz, kedves Kérdező, de egy próbát megér, nagyon izgalmas anime.
2018. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Öhmm, igazából amiket fent felsoroltam, ezekben harcolnak, de romantikus szálnak is nagy szerepe van bennük (A Rakudai Kishi No Cavalry-ban a főszereplők járnak, és az első évad végén egy csóknál sokkal több is történik köztük, de itt nem Spoilerezném le hogy mi, továbbá a DITF-ben is véres harcok folynak, ugyanakkor a főszereplőpár közötti kapcsolatnak ugyanakkora szerepe van ebben sorozatban, mint a harcnak, és már az első részben tapadt az ajkuk egymáséra) továbbá azóta találtam néhányat, amik közül válogathatok.

Az InuYasha-t meg már régóta tervezem elkezdeni, de köszi, hogy azért ajánlottad.

2018. aug. 16. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!