Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik az az anime, amelyiknek...

Melyik az az anime, amelyiknek szerinted a legjobb a storyja?

Figyelt kérdés

Melyik az az anime aminek a legjobb,legvicceseb vagy akár a legszórakoztatóbb volt a storyja,és máshoz nem nagxon tudnád hasonlítani.


Olyanra gondolok amelyiknek nagyon egyedi,különleges a storyja.


Többet is írhattok😘😘



2018. aug. 25. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
FMA Brotherhood, Death Note és Steins;Gate. Mindegyiknek egyedi, jól felépített története van - ami a sorozat elejétől a végéig fenntartja az érdeklődést -, és kerek lezárása.
2018. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Death Note... Sorozat elejétől a VÉGÉIG... Hát jó, biztos.


Én nem szoktam ilyen leg- játékokba belemenni, mert semmi nincs, ami minden téren abszolút magnum opus, ha pedig műfajokra vagy témákra bontanám, a lista simán hosszabb lenne, mint errefelé az átlag animés teljes listája.

2018. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
ATTACK ON TITAN!!!!!!! BESTTTTTT
2018. aug. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

A japán címe nem jut az eszembe, de a 'from the new world' szerintem az egyik legjobb anime amit láttam.

Képek meg a coverje alapján azt hinné az ember, hogy valami kis lightos romantikus valami, aztán...hát az egyik legmélyebb tartalmú anime amit láttam, jó mondanivalóval és tele fantasztikus csavarokkal. Mondjuk letudja kicsit húzni az embert a hangulata.

2018. aug. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%

Én a mirai nikkit emelném ki ugyanis a fantasy elemek ellenére rendkívül jól mutatja be az emberi természet megalkuvó és sérült oldalait. Na nem mintha ez olyan happy lenne viszont érdekes tanulmányozni hogy mi a motivációja egy egy karakternek és emiatt a történet is nagyon szépen van felépítve

Az overlordot a rendhagyósága miatt emelném ki ugyanis itt nem a kiszámíthatatlan párbajok adják az izgalmat hanem hogy a főhős mikor és hogyan tiporja földbe a beképzelt ellenfeleit. Nagyon szórakoztató + épp most fut a 3. Évad

2018. aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Mrai Nikki? Én nem sorolnám a jól felépített sztori kategóriába, tekintettel a sok plot hole-ra. Egyébként Yunóban tényleg volt potenciál, a sorozat feléig szerintem remek karakter volt, különösen tetszett benne, hogy nyíltan kimutatta a Yuki iránt érzett szerelmét és elkötelezettségét, és hogy mindig megvédte őt, viszont a sorozat kb. felénél (amikor elrabolta) elkezdett egy idegbeteg p1csává válni, és onnantól kezdve folyamatosan rosszabb lett a karakter és az anime is, az utolsó pár rész már kész szenvedés volt. Kár érte.
2018. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
37%
Fairy tail, one piece, Death Note
2018. aug. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

Charlotte (ahogy a nevem is mondja),FMAB, Death Note, Charlotte, Naruto, Avatar: Aang legendája, Bleach, Vampire Knight, Yu-gi-oh, Shokugeki no Soma, Servamp, Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e, Kaichou wa maid-sama, Nanbaka, Aoharu x Kikanjuu, Yamada-kun to 7-nin no majo, Amnesia

És meg pár movie: Koe no Katachi, és az egyik legjobb Kimi no na wa mind a kettőt ugyan az az ember csinálta

És Bocsi hogy ilyen sok de mindez fantasztikus anime sőt maga az anime világ fantasztikus egyszerűen sosem elég

2018. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Kyoukai no kanata, a silent voice, wolf children
2018. aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Berserk (bárcsak ne évi 2 mangafejezet készülne belőle, ennek sosem látjuk a végét)


A történet amúgy, nem minden ha filmekről vagy animékről van szó, egészen minimalista történettel is lehet egy anime elképesztően jó, például ilyen a Made in Abyss.

2018. aug. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!