Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogy is vannak a Satsuriku no...

Kevyxx kérdése:

Hogy is vannak a Satsuriku no Tenshi részei?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Most néztem meg a Satsuriku no Tenshi-t (Angels of Death).14 részt láttam,de elvileg ennek még van folytatása.Láttam hogy elvileg vannak valami kiegészítő részei is (Satsuriku no Tenshi Special) amit Anime Addicts-on 4 résznek írtak ki de elvileg még csinálják.Most akkor ez hogy is van?Valaki elmagyarázná?

2018. okt. 19. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Satsuriku no Tenshi 12 részes, illetve van még 4 ONA-ja is (ami rendes folytatás). Tehát összesen 16 része lesz.


Még két hét, és kijön az utolsó kettő.

2018. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ohh köszi szépen megvilágosodtam ^^
2018. okt. 19. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha befejezted már az animét, kifejtenéd te mit gondolsz, hogyan ért véget?
2018. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
52%

En befejeztem es 4 dologra gondolok.


1 : nagyon sötét befejezés 、 a végén Zacket kivégzik、 mert ugye halálra ítélték. Rachel egyedul teljesíti be az ígéretüket es öli meg magát、 talán azért van az ablak(on) es alatt annyi vér..


2 : stinte ugyanaz、 mint az 1、 egy kis szépítéssel

Rachel öngyilkossága utan Zack angyalként elmegy Rachel-hez. Talan ezert van nála megint egy kasza. Ezert is csak lebegnek ott az égben 、a halál angyalaiként :)


3 : Zack ténylegesen kiszökött a börtönből. Kaszát nem tudom 、hogy szerzett、de vegul beteljesítették az ígéretüket、annak ellenére 、hogy megszerették egymást


4 : 3、 csak egy kis szépítéssel.

Nem tartották be az ígéretüket 、annyira megszerették egymást. Szoval ketten elszöktek..


Azert nincs egy 5. Arrol 、hogy Zack egyedul Ray megölése utan elszökött 、 mert nem hiszem、hogy ezek után tudna Rachel nélkül élni..

2018. nov. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!