Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Férfi-hárem animék?

Férfi-hárem animék?

Figyelt kérdés

Olyan animét szeretnék, amiben van akció, esetleg jó poénok, egy kis romantika, de legfőképpen "ilyen hárem stílusú". Azokból van sok, amikben "1 pasi körül forog több csaj", de nekem olyan kellene, ahol az '1 csaj több pasi"- felállás játszik.

Tudtok ajánlani valamit?



#anime #akcióanime #humoranime
2018. okt. 19. 21:18
 1/7 A kérdező kommentje:

Esetleg olyan, amiben a főszereplő csaj szőke?

Kicsit sokat akarok azt hiszem :D

De annyi anime van, hogy nem hiszem el, hogy nincs ilyen :D

2018. okt. 19. 21:19
 2/7 anonim ***** válasza:
2018. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát én amit néztem az a DiabolikLovers az egy vámpíros hárem 1csaj(szőke) és több fiú de nézz bele majd eldöntöd milyen.
2018. okt. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akatsuki no Yona, bár annyira nem tartom háremnek, de az egy lány - sok fiú felállás megvan, van benne akció, poénok, romantika, viszont a lány vörös

Jó reverse hárem még a Code:Realize: Sousei no Himegimi is, főképpen azért, mert lezárt, és összejön benne a lány az egyik sráccal, viszont a lány itt se szőke, hanem barna

Végül a Nil Admirari no Tenbin Teito Genwaku Kitant ajánlom még, viszont itt se szőke a lány, de izgalmas, fordulatos (bár elég kiszámítható), helyenként humoros is, a főhősnő meg sokszor üdítően életképes (szemben a reverse hárem animék főhősnőinek 90%-ával)

2018. okt. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amnesia (szerintem nagyon jó és érteni kell szóval ez nem olyan amit félálomban nezhetsz mert figyelni kell hogy megértsd)

Uta no Prince sama (bár nekem ez nem tetszett bár sokaknak tetszik de az ízlése mindenkinek más-más)

Kamigami no asobi (nagyon jó, egy kis ízelítőt kapunk az istenekrol stb... csak ajánlani tudom)

Watashi ga motete dousunda (ez is szintúgy nagyon jó egy lányról szól akit nem nagyon szerettek és picivel később már-már imádják ezek a fiúk)

Brothers conflict (a lánynak az apja újra meghazasodik és emiatt lesz a lánynak sok fiutestvere (csak) és ja kb ennyiből szól)

+1 a Diabolik Lovers-nek (minden benne van amit szeretnél)

A többiben amit én írtam azt hiszem egyiknek sincs szőke haja bocsi

2018. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az Amnesia-t láttam, tetszett.

A diabolik lovers elkezdtem nézni, jó pár rész erejéig néztem, de egyáltalán nem jött be, így inkább nem erőltettem. Ha valaki tud még valamit, akkor jöhet :)

2018. okt. 20. 22:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Kicsit régebbi, de szerintem nagyon jó. Bár ha az Amnesia tetszett lehet nem fog egyezni az ízlésünk, mert az nekem nem jött be a DL-el egyetemben...


Hanasakeru Seishounen

A főhősnő nem szőke, semmilyen tekintetben ;) Helyes fiúk vannak benne, akció dús, nem feltétlen a szerelem van benne a központba. Plusz pont, hogy a végén a csaj kiköt egynél.

2018. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!