Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen rajz programmal lehet...

Milyen rajz programmal lehet animét rajzolni?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy milyen rajz programmal lehet animét rajzolni?

Lehet ingyenes de lehet pénzes is lényegtelen.



#anime #rajzolás #anime rajzolás
2018. okt. 26. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
mármint mangát? Az anime mozgókép.
2018. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem én animét szeretnék amit lehet mozgatni
2018. okt. 26. 19:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Bár mindegy
2018. okt. 26. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
CSP-ben asszem lehet animálni, és mint rajzprogram is elég faszántos.
2018. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Technikailag paintben is animálhatsz, ha megrajzolod a képkockákat. Úgyhogy tényleg akármilyen rajzprogram jó, ha elég elszánt vagy. Én nem animálok, csak rajzolok, de a FireAlpaca egy egész kis klassz ingyenes program. (Tudom, hogy lehet vele animálni, mert JaidenAnimation a youtube-on mondta, hogy ezzel animálja a videóit, akkor kerestem rá, mert rajzprogamot kerestem.)
2018. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
adobe flash, toon boom studio, de igazából bármelyik rajzprogrammal lehet, az újabb photoshopokban van videó réteg is amite direkt erre találtak ki. De előtte érdemes megtanulni rajzolni utána meg rengeteget tanulni, gyakorolni, mire elérsz egy normális színvonalat.
2018. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!