Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Satsuriku no Tenshi-nek...

A Satsuriku no Tenshi-nek lesz második évada?

Figyelt kérdés

2018. nov. 2. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Befejezett. Egy játék alapján van. Ennyi.
2018. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2018. nov. 3. 00:20
 3/6 anonim válasza:
100%
Van manga is. Nem értem a végére de többet megtudtam arrol az épületről ;)
2018. nov. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért sem lesz mert ugy felyezték be az animét hogy Isaac, Rachel-t megolte a végén meg ha ezt nem is mutatja az animében(ez onnan jott le mert a vegen meg mindig azt akarta Rachel higy Isaac megolje aki eleget tett a keresenek...

Szerintem elég jól lett lezárva....

(jobban mint a Banana Fishben... 😂.. Csak a magából lehet megtudni hogy mi lett a vége... 😂)

2019. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rubina07 ***** válasza:
100%

Igazából a véget többféleképpen lehet értelmezni. Több oldalon is utána olvastam, veszekedéseket is akár. Mi döntjük el, hogy melyik az igaz.

1. Rachel csak képzelte, hogy Zack eljött érte és a késsel elvágta a rácsokat, majd kivetette magát az ablakon. ( - ez a legvalószínűtlenebb, ugyanis Rachel nem lenne öngyilkos plusz a menekülésük alkalmával sem tudta elvágni a rácsot a késsel)

2. Az ablakból kiugorva Zack megöli Rachelt a kérésére és az esküjük betartására, majd Zacket kivégzik. ( - ez egy nagyon szép befejezés lenne szerintem, de ez sem a legvalószínűbb, mivel Zack csak akkor ölné meg, ha Rachel újra mutatna valami boldogabb emberibb arcot és lehet, hogy a végén örült Zacknek, de még mindig nem volt olyan, amilyen arckifejezésre Zack vágyna a gyilkoláshoz)

3. Elszöknek ketten és lesz, ami lesz. Az ablaknál lévő vér pedig valszeg Zacké. Vélhetőleg akkor sérült meg mikor elszökött, azért mégsem lehetett olyan egyszeru. Azt meg már mi képzeljük el, hogy mi lett miután elszöktek, de valszeg a vége az lenne, hogy egy jó ideig együtt élnek, aztán idővel be teljesítik az esküjüket. ( - szerintem ez a legvalószínűbb, az érveimbe beleszámítanak azok, amiket az előző kettőhöz írtam, plusz a játékban -az animében nincs benne-, a végén azt mondja a "narrátor", hogy "Őket már soha többé nem látták".)


Na, de mindenki maga dönti el a befejezést :)

2019. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Na eről amit én gondolok még nem láttam választ magyarul a neten, csak angol oldalakon. Véleményem szerint a vége nagyon összetett lett és direkt úgy lett befejezve, hogy mindenki úgy rakja össze magába a történteket ahogy akarja. Viszont azt hozzá kell tenni, hogy Rachel mentálisan labilis, így nem bízhatunk abba amit látunk, a mentális zavar és a hallucinációk miatt (vagyis nem feltétlen valós minden amit Rachel lát).



Amikor kijutnak abból az építményből, akkor a Zacket elviszik a rendőrségre, Rachelt pedig a kórházba. Zacket elítélik sorozatgyilkosságért, míg a lány bekerül egy pszichiátriai intézetbe a mentális "próblémája" miatt. Hónapokat tölt abban az intézetben, míg információkat kapunk, arról, hogy kihallgatták a Zacket és a terapeutáját a lánynak. Rachel semmit nem tud Zackről, amíg a terapeutája nem mondja, hogy halálra ítélték a fiút. Ezen az éjjelen Rachel a mentális betegsége mellékhatása alatt van (hallucinál), ahol meglátja Zacket betörni az ablakán a kaszájával, hogy beteljesítse az ígéretét. Ebben a pillanatban Zack megöli és kizuhannak az ablakból. Az animében az égben lebegnek úgymond elég természetellenesen, a játékban csak eltűnnek és a mangában is hasonló.



DE Zack igazából nem volt ott és Rachel simán megölte magát.



Ezt onnan tudhatjuk:



-A pszichiáter kijelentette, hogy Zacket halálos ítéletre ítélték, nem azt mondta, hogy a halálra vár, vagy halálsoron van, hanem hogy "Az a gyilkos... halálra lett ítélve". Már meghalt, mire ő elmondja ezt a Rachelnek.



-Zacknél volt a kaszája ebben a káprázatban, ami nem lehtséges, mert a kasza eltört, mielőtt sikerült kijutniuk az épületből és kétlem, hogy úton Rachel felé csak úgy beugrott érte és megjavította. Másrészt nem elég okos, hogy kijusson a börtönből, de ha netán kijutott, üldözheti a rendőrség és így irracionális, hogy még kaszát is szerezzen útközbe.



-Zack még mindig ugyanazokat a ruhákat és kötéseket viseli, ami lehetetlen, mivel hónapokkal ezelőtt tartóztatták le és ha kiszökött volna a börtönből, akkor a börtön ruházatban a kötések nélkül jelent volna meg. Azért volt a régi ruháiban, mert Ray így akarta látni, ahogy emlékezett rá.



-Az intézet egyik ablakán sincs rács, látszik egy messzi/külső felvételen, vagy a belsőkön az animében, csak Rachel ablakán, ami valószínűleg azt jelenti, hogy csak Rachel látja a rácsokat, ami valószínűleg nem valós és csak azért látja, mert csapdában érzi magát.



-A késen a földön nincsen vér, vagyis senki nem sérült/halt meg a kés által. Plussz a vér az ablakban és a fal aljánál nem kerülhetett oda, ha az égbe lebegés közben vetett véget Zack Rachel életének.



Összegezve, Rachel mikor megtudta, hogy Zacket kivégezték, végül a lány megölte magát. Hogyan? Úgy, hogy a kés segítségével kitörte az üveget és a fagerendákat (amin csodálkozok, hogy még mindig megvolt), felmászott (így került a vér az üveglapra és a fal aljára), majd kivetette magát az ablakon, mindvégig azt látva, hogy Zack vele van és megtartotta az igéretét.


Az emberek vitatkoznak azon, hogy akkor hogy került üvegszilánk a szobán belülre, ami akkor is megtörténhat ha belülről törik ki az üveget. Az üvegszilánk eshet ki is meg be is. Plussz az ablak az hatalmas és csak kevés szilánk van a szobában.



Szóval a végén Zack nem volt ott. Zack már halott volt. És Rachel véget vetett a saját életének.

2020. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!