Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mesélni Akutagawa és...

Tudnátok mesélni Akutagawa és Gin "kapcsolatáról"? Úgy hallottam testvérek és hogy Akutagawanak sokat jelent ő, de ezt az animében nem említik

Figyelt kérdés

2018. nov. 10. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak a rajongók mesélik bele ...
2018. nov. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szokásos- Rajongói belebeszélés.
2018. nov. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2018 régen volt szóval gondolom azóta talán rájöttetek, de azért válaszolnék:

Testvérek, és az animében is említik. Elméletileg azért nem látni őket sokat együtt mert Akutagawa képességhasználó lévén más poszton és feladatkörön van mint Gin, akinek tudtommal nincsen képessége, csak késekkel harcol. Elvileg más a beosztásuk, ezért a részeken kívül is ritkán találkoznak.


Mondjuk én örülnék, ha több content lenne róluk, nagyon aranyosan hangzik, gondoljatok csak bele, hogy az az Aku akit mi ismerünk, mindeközben egy szerető bátyj is, aki biztosan nagy gonddal viseltetett Gin iránt egész életében, főleg mikor kiskorukban csak ők voltak egymásnak a maffia előtt.

2020. szept. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!