Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Elfen liedhoz, mirai nikkihez...

Elfen liedhoz, mirai nikkihez hasonló animéket keresek tudtok ajánlani? A lényeg az, hogy legyen brutális, véres, és lehetőleg ecchi is legyen benne.

Figyelt kérdés
Anime, Elfen lied, Mirai Nikki

2018. nov. 22. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Ajánlani nem tudok, mert ajánlani alapvetően csak jót szeretek, de vannak még olyanok, mint ez a kettő természetesen.
2018. nov. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

#1 nagy oltás, de nyugi hívom a tűzoltókat😒...

Nem értem az ilyen embereket: a kérdező nem azt várta, hogy a neki tetsző animéket leszólják. Amúgy meg ha szerinted nem is műremekek, kit érdekel az? Ha neki tetszik és ilyet szeretne nézni akkor tegye. Mellesleg nekem is tetszett ez a 2 anime, bármilyen elfajzott egyednek is tartasz. Ez mindenkinek saját véleménye.


Kérdező:

[link] - horror animék


Ajánlom személyesen, szerintem tetszenének:

Another

Damganronpa

Shiki

Parasyte -the maxim-

Mayoiga

Ousama Game The Animation

Psycho-Pass

Tokyo Ghoul

Juuni Taisen

Corpse Party (nem minőségi, de vér az nagyon sok van benne és lehet, hogy tetszik :D)


Esetleg még:

Gakkou Gurashi (elsőre cuki kis slice of life animének tűnik, de zombis)

Red Garden

Zombie Loan

Satsuriku no Tenshi

Alice in Borderland


Remélem tudtam segíteni^^

2018. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, viszont nem túl pontosan fogalmaztam. Legyen benne ecchi. Ja és az another és adangonrompat már láttam, nagyon jók voltak azok is.
2018. nov. 24. 00:19
 4/5 A kérdező kommentje:
Várj, megnéztem az olfalt és ott ban irányott szűrés. Köszi a segítséget, sokat segítettél.
2018. nov. 24. 00:25
 5/5 anonim válasza:
Higurashi no Naku Koro Ni?^^
2018. nov. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!